Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Пакетні пропозиції

Проведення онлайн-тренінгів

У рамках програми розвитку потенціалу, People in Need Ukraine розпочинає новий проєкт, одним з напрямків якого є посилення організаційної та технічної / експертної спроможності партнерів (неурядових організацій). Проєкт реалізується за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва - ШАРС (SDC). 

Після початку вторгнення Росії в Україну People in Need (PIN) була однією з перших організацій, які негайно почали реагувати на масштабну гуманітарну кризу, спричинену військовими діями та переміщенням населення. Оперативне реагування PIN на поновлення надзвичайної ситуації, природно, було пов’язане зі спроможністю організації та її досвідом роботи в Донецькій та Луганській областях, де вона діяла від серпня 2014 року. Водночас попередня співпраця з громадянським суспільством була ще одним, дуже потужним чинником, який допоміг PIN швидко розширити охоплення своєю гуманітарною підтримкою на всі регіони України, з можливістю досягати навіть важкодоступні громади. Партнерство з неурядовими організаціями також дозволило краще адаптувати гуманітарні процеси до потреб місцевих громад: PIN надавав гранти партнерам, які могли визначити, що потрібно на місцях та організувати надання допомоги населенню.

Переважна більшість громадських організацій в Україні працювали до 24 лютого 2022 року у сферах, які не завжди стосувалися надання гуманітарної допомоги — утім зараз вони фактично є гуманітарними робітниками. Розуміючи це, PIN запровадив комплексну програму розвитку потенціалу, яка охоплює такі теми, як гуманітарні стандарти, інтеграція принципів захисту, а також комунікації та розвиток партнерств. Окрім цієї програми, PIN також реагує на запити партнерів щодо проведення тренінгів з інших тем, шляхом організації, наприклад, тренінгів з питань безпеки, психосоціальних ретритів тощо.

Завдання

People in Need Ukraine шукає тренерів для проведення олайн - тренінгів для громадських організацій з тем, які зазначені нижче, з жовтня 2022 по березень 2023 (дати будуть узгоджені з тренером)

Гуманітарні принципи (підзвітність перед постраждалим населенням, стандарти Sphere, освіта в надзвичайних ситуаціях, основний гуманітарний стандарт з якості та підзвітності  )

Гуманітарна термінологія та лексика, концепти та тренди у гуманітарному світі

Превенція гендерно-зумовленого насильства та захист від сексуальної експлуатації та наруги в умовах гуманітарної кризи 

Тривалість одного тренінгу - 2- 3 години. Частиною надання послуги є розробка 10 запитань з тематики тренінгу, які допоможуть заміряти рівень обізнаності учасників до та після проведення тренінгу. Оплата згідно з договором про надання послуг, деталі надаються за запитом.

 

Постачальник / постачальниця послуг:

Має глибоке розуміння теми, ключових дебатів у цій сфері та перспектив;

Має досвід у проведенні тренінгів та володіє навичками із ефективної взаємодії з учасниками тренінгів;

Вільно розмовляє українською.

Як подати заявку?

Напишіть, будь ласка, Ганні Мєдвєдєвій, anna.medvedieva@peopleinneed.net, менеджерці з питань партнерств People in Need Ukraine, до 7 жовтня.