Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Про організаційний розвиток

 • 1
 • 2
 • 3

Просто про складне

Дізнатись все зі словничка. Прості поясненні - що означають окремі терміни.

 

Натисніть, щоб дізнатися більше

 

Детальніше

Відео

Історії розвитку бізнесу в Україні та закордоном, а також історії успіху приватних підприємців, які створили свій бізнес практично з нуля.

Натисніть, щоб перейти до відеогалереї

Детальніше

Вебінари

Ласкаво просимо до нашого сервісу проведення вебінарів. Тут ви можете зареєструватися на вебінар, долучитися до його проведення та ознайомитися із архівом записів вебінарів.

 

Натисніть, щоб перейти до розділу "Вебінари"

 

Детальніше

Статті

Об’єднуючи досвід, створюючи можливості для розвитку, підтримуючи громадянське суспільство - ми робимо наше спільне майбутнє кращим.

 

Натисніть, щоб перейти до розділу "Статті"

 

Детальніше

Книгарня

Історії розвитку бізнесу в Україні та закордоном, а також історії успіху приватних підприємців, які створили свій бізнес практично з нуля.

 

Натисніть, щоб перейти до розділу "Книгарня"

 

Детальніше

Інструменти самооцінки

Об’єднуючи досвід, створюючи можливості для розвитку, підтримуючи громадянське суспільство - ми робимо наше спільне майбутнє кращим.

 

Натисніть, щоб дізнатися більше

 

Детальніше

Маркетплейс (від англ. Marketplace – “ринкова площа”) – це механізм для посилення прямих зв’язків між провайдерами (постачальниками) послуг з організаційного розвитку та неурядовими організаціями, ассоціаціями, ініціативними групами, муніціпальними установами що їх потребують. На сьогодняшній день Маркетплейс це платформа з організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства в Україні

Маркетплейс з организацийного розвитку складається з трьох компонентів:

1. Інтернет-портал – віртуальна платформа зустрічі попиту та пропозиції у сфері організаційного розвитку ОГС. Портал створений, щоб допомогти у самостійному пошуку необхідних сервісів з організаційного розвитку. Тут можна пропонувати, шукати, замовляти, обирати тренінги, консультації, дослідження та інші види навчання або послуг, щоб посилити свою спроможність.

2. Майданчики для обговорення важливих питань у сфері організаційного розвитку: планів, стратегій та політик: зустрічі Спільноти Практиків, екпертні обговорення, вебінари. Окремо слід згадати Форум з організаційного розвитку, що вперше відбувся у 2012 році як достойне продовження традицій щорічних «Ярмарків інституційного розвитку». 

3. Система міні-грантів, яка забезпечує безперервне фінансування ринку послуг у сфері організаційної спроможності ОГС. Будь-яка українська некомерційна організація (якщо мова йде про технічні спроможності у сфері ВІЛ/СНІД, то й державна установа) може подати заявку до ІСАР “Єднання”, щоб отримати грант на власний організаційний або технічний розвиток. За допомогою грантів можна “придбати” необхідні послуги: тренінг, семінар, короткострокові/довгострокові консультації, експертну оцінку тощо. Загалом в рамках Системи грантів уже підтримано більше 300 проектів розвитку на загальну суму понад 3 млн. грн.

Marketplace надає унікальну можливість організаціям громадянського суспільства опанувати питання організаційного розвитку та менеджменту, знайти оптимальний варіант навчання в залежності від потреб та можливостей організації, провести оцінку та скласти план індивідуального організаційного розвитку, а також отримати фінансування для цих потреб.

Організаціям, що надають послуги (т.зв. сервіс-провайдери), за допомогою Marketplace зручно пропонувати навчальні та консультативні послуги, і, як результат, нарощувати їх кількість. Marketplace відкриває доступ до нових технологій та методик у навчанні та є додатковим джерелом знань про нові тренди у сфері організаційного розвитку.

Аудиторія порталу:

 • Організації громадянського суспільства: громадські організації; благодійні фонди; ініціативні групи тощо.
 • Провайдери послуг з організаційного розвитку: неприбуткові організації або бізнес компанії, експерти та спеціалісти, що надають різноманітні навчальні послуги та консультування для ОГС з питань організаційного розвитку
 • Муниципальні установи, які співпрацюють з організаціями громадянського суспільства та бажають розвивати свою спроможність (на даний момент в сфері подолання ВІЛ/СНІД)
 • Донорські організації: проекти міжнародної технічної допомоги та приватні міжнародні та українські фонди, які надають фінансову підтримку щрганізаціям громадянського суспільства у сфері організаційного розвитку.

Чим портал допоможе

Користувачам:

 • Розібратися в питаннях організаційного розвитку та менеджменту ОГС
 • Знайти тренера, консультанта, експерта залежно від потреб організації
 • Отримати дофінансування для посилення організаційної спроможності
 • Провести оцінку організаційного розвитку

Постачальникам:

 • Отримати нових клієнтів та партнерів
 • Дізнаватися про тренди у сфері організаційного розвитку
 • Отримати доступ до нових технологій та методик в навчанні
 • Запропонувати навчальні та консультативні послуги для ОГС

Донорам:

 • Відкрити для себе нових провайдерів з організаційного розвитку
 • Зекономити час та ресурси під час пошуку провайдерів
 • Поширити інформацію про власні програми організаційного розвитку
 • Посилити місцевих провайдерів