Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Гранти з організаційного розвитку

Гранти з організаційного розвитку надаються на конкурсній основі в рамках проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України", який фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

За усіма проектами розгляд заявок Відбірковою Комісією відбувається щомісяця. Про дату наступного засідання Відбіркової Комісії ви можете дізнатись на сайті ІСАР Єднання або на цьому порталі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що прийом заявок відбувається лише ОНЛАЙН. Для того, щоб подати заявку на грантовий конкурс, вам необхідно зробити такі кроки:

  1. Зареєструвати свою організацію за посиланням та дочекатись відповіді адміністратора, яка надійде на поштову скриньку, вказану при реєстрації. Будь ласка, не забувайте перевірити скриньку зі спамом, інколи листи потрапляють туди. Зверніть, будь ласка, увагу, що єдиний документ, який ми вимагаємо при реєстрації - це довідка з КОДОМ неприбутковості (зазвичай 0032, 0034, 0036, 0038 або 0048).
  2. Дочекатися модерації облікового запису адміністратором, зазвичай це потребує декількох годин протягом робочого дня. Повідомлення про активацію облікового запису надійде на електронну скриньку, зазначену при реєстрації. Якщо до профайлу організації необхідно буде внести доповнення або виправлення, ви отримаєте лист із відповідними рекомендаціями.
  3. Після активації облікового запису потрібно зайти до робочого кабінету та здійснити самооцінку рівня розвитку своєї організації за допомогою "Інструменту самооцінки та планування розвитку організаційного потенціалу". Не забудьте зберегти отриманий результат. Ви також можете завантажити фінальний документ для локального використання.
  4. Заповнити заявку в розділі «Заявки/Подати заявку на відкритий грантовий конкурс». У цьому розділі ви також можете дізнатись про максимальну суму кожного виду гранту в гривнях (вона змінюється відповідно до курсу долара), а також дату найближчого засідання Відбіркової Комісії та останнього дня подачі заявок на нього.
  5. Якщо під час реєстрації у вас виникатимуть технічні запитання (збій або помилка, не вдається завантажити файл тощо) - просимо писати на електронну скриньку support@ednannia.ua Якщо ж складнощі з’являються під час здійснення самооцінки або заповнення заявки, необхідно звертатись до грантових менеджерів ІСАР Єднання через портал (у робочому кабінеті організації у розділі «Мої повідомлення» іконка у вигляді конверта на панелі задач).