Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Богдан Гаврилишин

«Мислити глобально. Діяти локально» — одне з головних мотто професора Богдана Гаврилишина. Мислити і діяти, а ще — вчитися і мріяти. Це головні умови успіху цього усміхненого чоловіка, якого називають найбільш впливовим українцем у світі. Не найбільш впливовим економістом, теоретиком, консультантом, мільйонером, а саме — українцем. «Залишаюсь українцем» — так називається одна з книжок засновника Світового економічного форуму в Давосі. Де б він не був, які б компанії не виводив на світові ринки, чиї б державні системи не робив досконалішими, де б не відкривав нових навчальних закладів, він вітається так: «Богдан Гаврилишин, українець».

…Народився на Тернопільщині, дитинство минуло під звуки пострілів, вибухів та плачів Другої cвітової, далі — табір у Німеччині і еміґрація до Канади, де не знаючи на початку мови і традицій, він таки вступив до Університету. Уперше в історії північноамериканської держави лісоруб і біженець став студентом. Це була сенсація! А вже у 32 роки він став професором у Женеві.

…Сьогодні успішний українець Богдан Гаврилишин не на пенсії. Йому 87, а він працює — викладає, консультує, чинить багато користі, про яку не пише преса. Мільйонер Гаврилишин каже, що не любить грошей, а тому радо з ними прощається — наприклад, щороку влаштовує стипендійні мандрівки молодих українців до найуспішніших держав Європи. Він вірить в цю молоду країну і знає, що Україна буде сильною й успішною: «Я бачу цю молодь, я вже сьогодні живу в майбутньому». (с) The Ukrainians

У ході ІІІ Форуму з організаційного розвитку Богдан Гаврилишин зробить ключову доповідь та візьме участь в подіумній дискусії на тему "Цінності громадянського суспільства: усвідомлена відповідальність, готовність до діалогу, лідерство змін. Світовий контекст".