Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Культура 2025: Платформа стратегічних ініціатив

Подія від робочої стратегічної групи «Культура 2025» у межах Форуму організаційного розвитку 

Захід відбувається у рамках процесу формування  культурної стратегії України до 2025 р., що передбачає широкий суспільний діалог, присвячений переосмисленню парадигми культури як чинника переходу країни від стагнації до траєкторії сталого зростання. З метою визначення пріоритетів згаданої стратегії група експертів, що відіграє роль модераторів процесу, проводить низку публічних консультацій  з фаховими і регіональними середовищами, а також стейкхолдерами культурного простору. Зокрема, протягом листопада 2014 р. експертні зустрічі відбуватимуться у шести містах України. Підсумком згаданих зустрічей має стати консолідований комунікаційний захід, який пропонується провести у межах Форуму організаційного розвитку («Культура-2025. Платформа стратегічних ініціатив»).

Основне завдання, що його ставлять перед собою організатори – залучити до вироблення культурної політики нові аудиторії, розкрити потенціал культури як чинника формування у суспільстві цінностей творчого самовираження і відкритості до нового, запропонувати усім зацікавленим сторонам культурного процесу конструктивну модель публічної взаємодії.

Усі зустрічі відбуватимуться у режимі динамічної мережі, що отримати максимально повний спектр точок зору, та структурувати висловлені ідеї у логічну структуру.

Учасники

Представники громадського сектору, співробітники культурних закладів, митці, менеджери культури, представники місцевого самоврядування, тощо. Для участі необхідно буде зареєструватися. Загалом очікується 60-75 учасників.

Окремою категорією учасників мають стати ключові представники культурних середовищ міст, в яких пройдуть попередні експертні зустрічі.  

Критерії відбору учасників для культурної платформи у рамках CDF:

В ідеалі подія має об’єднати агентів змін, налаштованих на реформи і стейкхолдерів процесу як національного, так і національного рівня. Зокрема, планується запросити таких акторів культури як Олена Афанасьєва (Херсон), Володимир орос (Добропілля Донецької обл.) Ігор Савчак (Львів), Михайло Рашковецький (Одеса), Тетяна Тумасян (Харків), Микита Худяков (Миколаїв), Ірина Френкель (Вінниця), начальників низку міських та обласних управлінь культури.