Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Лариса Денисенко

Denysenko

Лариса Денисенко - адвокат, член Програмної ради «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження», експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні з аналізу та розробки посібника з основних прав людини та свобод для дітей. Головний редактор журналів з прав людини для малят та підлітків «Правобукварик» та «Абетка Права», співавтор «Книги Суддів» (спільний проект Української Правничої Фундації та USAID в Україні).

Була експертом Ради Європи з питань прав людини та прав національних меншин і з питань виборчого законодавства, а також експертом ПРООН з питань участі громадськості в процесах ухвалення державних рішень.

Співавторка законопроектів, зокрема, закону про ратифікацію Конвенції про захист прав людини та основних свобод та протоколів до неї; закону про ратифікацію Європейської хартії місцевого самоврядування; закону про міжнародні договори України; закону про всеукраїнський та місцеві референдуми; закону про доступ громадськості до інформації; закону про виконання рішень Європейського Суду з прав людини та інших.

Письменниця. Автор численних книжок для дорослих та дітей. Книжки здобували гран-прі як краща українська книга 2006 та 2008 року за думкою читацької аудиторії та професійного журі тижневика «Корреспондент»; гран-прі всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» 2002. 

Есеїстка. Є постійним автором колонок для «Української Правди», щотижневика «Фокус», «Новое время», пише оповідання для кількох глянцевих журналів.