Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Шерембей Дмитро

sherembey

Дмиро Шерембей є символом бортьби зі СНІДом, гепатитом та туберкульозом в Україні. Саме він та його команда пролобіювали першу програму по боротьбі з гепатитами в Україні і закупівлю ліків за державний кошт для тисяч українців, інфікованих гепатитами, та зробили доступним лікування за державний кошт для 42 000 ВІЛ-інфікованих українців.

Останні 15 років свого життя присвятив боротьбі за права пацієнтів України. Він є лідером не лише громадської думки у цій сфері, але й людиною, яка щодня виборює доступ до лікування, зниження цін на ліки та можливість закупівлі препаратів для сотень тисяч хворих українців. Сьогодні Дмитро Шерембей очолює БФ «Пацієнти України», найбільш впливову пацієнтську організацію в Україні та, крім того, він бере участь у іншій громадській діяльності (Член Координаційної ради Стратегічної дорадчої групи з питань реформи системи охорони здоров’я при МОЗ України;             Член правління правління ГО «Центр Протидії Корупції»; Член Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»).

БФ «Пацієнти України» об’єднує громадські організації, ініціативи та пацієнтські спільноти з широким списком нозологій: ВІЛ/СНІД, туберкульоз, гепатити, цукровий діабет, серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання, онкологія, вроджений імунодефіцит, гемофілія, орфанні захворювання, фенілкетонурія, муковісцидоз, аутизм, Даун-синдром тощо.