Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

DOCU/простір

Програма від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Спілкування з авторами.

«Нові герої»  30 хв (режисер Роман Бондарчук)

Три документальних фільми-портрети звичайних українців з глибинок сходу та півдня України, які в боротьбі з системою, покращили умови свого життя – започаткували бізнес, сприяли об’єднанню громади у захисті комунальної власності, а також їхніх прав та інтересів.

«Ромська мрія»  22 хв (режисер Роман Бондарчук)

Історії мешканців ромських таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями для своєї громади.

«Південний кордон» 10 хв  (режисер Сергій Лисенко)

На півдні України у Херсонській області є загроза вторгнення росіян із Криму. Херсонський фонд допомоги військовим об’єднує багато активістів та волонтерів, які наполегливо працюють заради перемоги. Автори фільму вирушають в мандрівку із Наталією, яка везе необхідні речі військовим, що розташувались на південному кордоні країни.

«У кутку» (з кіноальманаху "Відкритий доступ") 25 хв ( режисер Дмитро Тяжлов)

Історія боротьби громадян за свої права.

Мешканка села. Пенсіонерка, подає інформаційний запит, щоб дізнатися від влади, чому скасовано єдиний рейсовий автобус до їхнього села. Реакцією влади є підписання нового договору зі «старим» перевізником, який роками не виконував умови попередньої угоди, позбавивши мешканців транспортного сполучення.