Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Фонд громади як сервісний інструмент діалогу в громаді

Фонди громад - вже понад 100 років відомий у світі формат роботи  в громаді, покликаний розвивати філантропію в громаді, згуртовувати громаду для спільного покращення якості життя в самій громаді. Проте в Україні сьогоднішній фонди громад стали лідерами своїх громад, навколо них гуртуються люди, ініціативи, активності. І ми вже думаємо не лише про своє село чи місто, ми допомагаємо тим, хто опинився в зоні бойових дій, чи втратив свій дім, чи став воїном української армії. Фонд громади надає сервіси для громади сьогодні: для донорів, для тих, хто потребує, для влади, для всієї громади. Україна пишається своїми фондами громад!

На круглому столі будуть представники успішних українських фондів громад. Вони поділяться своїми ефективними технологіями роботи: В.Бронюк  - для чого і як він створив корпоративний фонд групи "Тік", А.Попсуй - як вона вибудувала діалог і співпрацю з владою, А.Дручинський - як будувати діалог з бізнесом, В.Бальцер розкаже про залучення молоді до активної роботи в громаді через Молодіжні банки, П.Маковський - про кооперацію в громаді. Це реальні, ефективні технології роботи фонду громади. Якщо ви прагнете зробити своє місто чи село кращим, то ви потребуєте інформації про те, що таке фонд громади, як він працює, - приходьте, буде дуже корисно і практично!

У "круглому столі" візьмуть участь представники Академії розвитку філантропії з Варшави, які розкажуть про польський досвід розвитку фондів громад як сервісних інструментів діалогу в громаді.