Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вітальні слова учасникам Форуму

Tombinsky

Ян Томбінський, Посол ЄС в Україні, Голова представництва Європейського Союзу в Україні

«Україна перейшла через трагічні події останнього року і добре зрозуміла, що самоорганізація є необхідним елементом демократії та гарним свідченням того, що країна перебуває на правильному шляху. Потрібно починати з себе кожному з нас, щоб ненависть не володіла нами. Прийде життя після конфлікту і сьогодні треба будувати фундамент для того, щоб українці, об’єднавшись, збудували собі нову країну. І саме громадські організації мусять бути партнером влади у реалізації розбудови культури миру, культури діалогу, культури розуміння. Потрібно, щоб урядові структури розуміли, на скільки їм потрібне громадянське суспільство. А з боку Європейського Союзу ми також намагаємося надати допомогу для підтримки громадянського суспільства в Україні».

Barton

Джед Бартон, директор місії USAID в Україні 

«Минулого року в Україні відбулися тектонічні зміни в її історії… Народи всього світу із захопленням спостерігали за тим, як українці об’єдналися, щоб боротися за демократію та власну гідність. Вони і нині продовжують підтримувати Україну в її боротьбі за суверенність та територіальну цілісність. Громадянське суспільство відіграло та продовжує відігравати критично важливу роль у просуванні позитивних змін у суспільстві… Громадянське суспільство і сьогодні залишається у авангарді боротьби, вимагаючи дотримання обіцянок, які прозвучали на Майдані. Здатність громадських організацій здійснювати ефективну адвокацію та ефективно просувати зміни залежить від їхньої організаційної спроможності. Тож розвиток організаційного потенціалу є ключовою запорукою того, що громадські організації і надалі залишатимуться ефективними».

Bekkerat

Андреас фон Бекерат, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні

«Швеція по праву пишається своєю співпрацею з ІСАР «Єднання» та рада надавати підтримку Форуму з організаційного розвитку, оскільки ми дійсно віримо, що це – унікальна нагода зібратися разом усьому громадянському суспільству України… Незважаючи на всі складні виклики, що повстали перед Україною, я безумовно переконаний, що вам усе вдасться, що майбутнє в України - є. І причина моєї глибокої переконаності – це ви, присутні тут представники громадських об’єднань. Я спортсмен, і мені близькі спортивні порівняння, тож якщо уявити собі Олімпійські змагання з мужності та вмотивованості, українці, я впевнений, варті золотої медалі! Швеція дуже підтримує Україну в проведенні таких необхідних реформ, і я щиро вірю, що саме громадські організації є важливими агентами цих змін».

Woker

Ніл Уокер, Координатор системи ООН в Україні та Постійний Представник ПРООН в Україні

«У ході минулорічного Форуму ми говорили про зміни – та хіба могли ми тоді уявити, які зміни стануться з Україною? Для мене особисто зміни означають свободу від корупції та безкарності у вільній країні. На жаль, це також трагічні зміни – анексія та війна. Нещодавно я особисто відвідав східні області та був неймовірно вражений солідарністю та підтримкою українців один одного. Сьогодні на Форумі ми говоримо про культуру миру і я хочу підкреслити, наскільки важливою є роль громадянського суспільства в цьому процесі. Закликаю всіх вас долучитися до розбудови та утвердження культури миру в Україні, а ООН, в свою чергу, завжди напоготові допомогти».

Bystrycky

Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»

«Я вважаю, що громадянське суспільство має зіграти вирішальну роль. Не тільки з точки зору просування реформ та виконання функції активного спостерігача по відношенню до осіб, що приймають політичні рішення, а також і з точки зору просування процесу примирення в суспільстві.»