Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

“Добре врядування: just do it”: у Полтаві пройшли тренінги для ОГС


Автор: Громадська організація "Інститут аналітики та адвокації"

Інститут аналітики та адвокації провів два тренінги для неурядових організацій, які відбулися 11-12 та 18-19 лютого 2021 року. Мова йшла про поняття доброго врядування та його складових для неурядових організацій. Тренери прагнули надати учасниками розуміння саме практичної сторони врядування організації.

Актуальність теми такого навчання підкреслює кількість заявок на участь - понад 60 організацій виявили бажання приїхати на тренінг. Із них відібрали 10, які і взяли участь у тренінгах з доброго врядування.Всі вони є молодими організаціями, які прагнуть досягти сталості та ефективно працювати на користь суспільства, або тими, що стоять на порозі змін у структурі і переформатування роботи. Учасники приїхали з розумінням важливості доброго врядування власної організації, але їм не вистачало теоретичної інформації та практичних навичок.

“Ми приїхали на цей захід, щоб зрозуміти до кінця в якому ідеальному стані має бути структура організації”, - зазначає Микола Рябика, представник ГО “Плато”.

Навчання побудували таким чином, щоб зробити його максимально прикладним. За результатами тренінгу кожна організація створила власний план розвитку доброго врядування, який вони мають втілити на практиці.  

“Добре врядування - це, насправді, не так складно, як здавалось, все можливо зробити, потрібно лише дотримуватися чіткого плану, який сам розробив”, - говорить Марія Леванчук, керівник ГО “Екологічна платформа ДІЛИ”.

 Тренінги проводилися за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст тренінгу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.