Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

2-х денний тренінг "Стратегічне планування" та післятренінгове консультування

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 23 квітня 2017

Адреса

м. Кривий Ріг, пр. Поштовий, 68, к. 459

Максимальна сума тендеру (грн)

8600 грн

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Молодіжна громадська організація "Інститут інформаційного суспільства" оголошує тендер на проведення дводенного тренінгу зі стратегічного планування організації та післятренінгових консультацій. 

В зв'язку з тим, що організація почала нові проекти та розширила стратегічні напрямки потрібна експертна підтримка для того, щоб конкретизувати, визначити приорітети в направленні діяльності та скоригувати стратегічний План розвитку на 2017-2020рр. Найголовнішим результатом тренінгу буде – створення фундаменту організації – затвердження місії, визначення візії, цінностей та стратегічного плану, що дасть можливість ефективно розвивати організацію, розставити пріоритетність з обраних напрямків діяльності, систематизувати та скласти план першочергових кроків.

Термін надання послуги: квітень-травень 2017 р.

Вимоги до виконавців

До участі у тендері запрошуються експерти, консультанти, тренери, які мають практичний досвід з розробки та впровадження стратегічних планів в громадських організаціях та благодійних фондах. Мають досвід керівництва неприбутковою організацією. Вітається позитивний досвід співпраці з бізнес структурами та міжнародними донорами.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати:

  • Резюме та супровідний лист;
  • Попередній план проведення тренінгу;
  • Цінову пропозицію (вказується однією сумою та повинна містити у собівартості збори, податки і обслуговування ФОП/СПД тощо);
  • Відгуки, рекомендації про надавача послуг.                                

Документи надсилати на email: udoval@gmail.com

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до Валерія Удовенка. Контакти: моб.: (067)569-28-00 , email: udoval@gmail.com

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Громадські лідери

Контактна особа

Удовенко Валерій Олександрович

Кількість учасників

10-15