Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Благодійна організація «Благодійний Фонд Клуб Добродіїв» оголошує тендер на закупівлю коробки в рамках реалізації благодійного проєкту

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 25 січня 2023

Адреса

м. Київ

Максимальна сума тендеру (грн)

2 128 000

Види послуг

Аутсорсінг

Опис

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» оголошує тендер на закупівлю коробки для забезпечення реалізації благодійного проєкту за підтримки «Плен Інтернешнл, Інк.» [Plan International, Inc.],

У рамках проєкту передбачено підготовка 3800 наборів для арт-терапії для дівчаток та хлопчиків віком від 5 до 17 років з деокупованих територій України.

Предметом даного тендеру є закупівля 3800 одиниць спеціалізованих коробок, які згодом будуть наповнені даними наборами.

Максимальна сума за даним тендером становить 2 млн 128 тис. грн. (з розрахунку вартості 1 коробки 560 грн).

Строк поставки товару: з дня підписання договору, перша партія (500 штук) - до 10.02.2023, решта (3300 штук)- до 20.02.2023 р

Умови оплати товарів, виконання робіт, надання послуг: допускається оплата авансом. Постачальники, які готові працювати за схемою 80% оплати авансом, 20% після поставки товарів, отримають додаткові бали при оцінювання тендерної пропозиції.

Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником, а також витрат на транспортування, навантаження, розвантаження. До розрахунку ціни пропозиції не включаються та не відшкодовуються Замовником будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та укладення договору про закупівлю.

Доставка товару здійснюється транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника.

Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник. Кожна партія товару має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку).

 

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» запрошує зацікавлені сторони надати цінові пропозиції. 

Параметри коробки:

1) Габарити 435х315x155 mm

2) Конструкція Дно-кришка з перетинкою та вкладкою-дощечкою

3) Матеріали Дно-кришка - Мікрогофрокартон, обтягнутий картоном 250 г/м 2, офсетний друк 4+0, матова ламінація; Перетинки та вкладка-дощечка - Палітурний картон, каширований папером, офсетний друк 4+0, матова ламінація з обох сторін

Докладніший опис характеристик коробки вказаний у Додатку 1. Технічні характеристики коробки.

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання вказаних матеріалів.

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавця тендеру:

 1. Підтверджений досвід діяльності, що відповідає запиту даного тендеру.
 2. Державна реєстрація відповідно до чинного законодавства України.
 3. Не менше 2 років діяльності за даним профілем.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

 1. Відомості про підприємство в довільній формі.
 2. Тендерна пропозиція.
 3. Копія виписки (свідоцтва) або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, або з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 4. Копію Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витягу платників податків на додану вартість (для учасників-платників ПДВ), або Витяг з реєстру платників Єдиного податку.
 5. Довідка про відкриття рахунку з обслуговуючого банку.
 6. Надання інформації про досвід проведення подібної діяльності із виготовлення даних типів продукції (у довільній формі).
 7. Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів цінової пропозиції.
 8. Гарантійний лист про поставку товару.

 Чекаємо на пакет документів на електронну адресу info@dobrodiy.club до 13:00, 25 січня 2023 року з темою листа «Тендер. Коробка для арт-терапії».

Тематики

Творчі майстерні

Контактна особа

Кравцов Григорій, gregory.kravtsov@gmail.com

Додаткові матеріали

Download Dodatok_1._Tehnchn_harakteristiki_korobki.pdf