Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

ГО «Центр Жіночі Перспективи» в рамках проекту «Посилення голосу жінок у громадах» що реалізується за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.Ukraine оголошує тендер на вибір постачальника з надання послуг з менторингу для жінок-лідерок

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 24 листопада 2023

Адреса

myakushko13@gmail.com

Види послуг

Коучінг або менторінг

Опис

Громадська організація «Центр Жіночі Перспективи» в рамках проекту «Посилення голосу жінок у громадах» що реалізується за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.Ukraine оголошує тендер на вибір постачальника з надання послуг з менторингу для жінок-лідерок з місцевих громад.

Проект має на меті посилити голос жінок у громадах Львівської області, як місцевих, так і ВПО, щоб вони мали сильніший вплив на прийняття рішень у власних громадах.

В рамках проекту ми проводимо дві «Школи громадської активності для жінок-лідерок», де місцеві активістки отримають знання щодо повноважень в громадах, визначення стратегічних і практичних потреб громади, інструментів участі на місцевому рівні, ефективних комунікацій з владою, проектного менеджменту. Після Школи ініціативні групи отримають фінансування на реалізацію проєктів у своїх громадах, а також консультаційний та менторський супровід.

Трохи про нас: Діяльність організації спрямована на впровадження ґендерної політики в Україні, зменшення рівня насильства, підвищення конкурентоздатності жінок на ринку праці та просування їх на рівень прийняття рішень в Україні. Ми працюємо для того, щоб права жодної жінки в Україні не порушувалися.

Для реалізації проекту ми шукаємо менторів/рок. Завданнями монторів/рок є постійний супровід ініціативних груп, допомога в розробці ідеї проекту, складання бюджету або будь-які інші консультації за потреби під час реалізації проекту.

Форма представлення послуги – консультації.

Місце проведення – Львівська область

Чекаємо ваші резюме, свідоцтво/виписка про державну реєстрацію, витяг з реєстру платників єдиного податку. Документи надсилайте на myakushko13@gmail.com

Термін подачі документів – 24 листопада 2023 року

Для кого надаватиметься послуга?

Місцеві громади

Контактна особа

Наталка Мякушко