Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Конкурс на виконання робіт з оновлення візуального представлення ГО

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 24 листопада 2023

Адреса

Україна

Види послуг

Аутсорсінг

Опис

Громадська організація «Громадський рух «Жіноча Сила України» оголошує конкурс на виконання робіт по оновленню візуального представлення організації в межах Проєкту «Інституційна підтримка громадської організації «Громадський рух «Жіноча сила України», що реалізується в межах Програми «Фенікс»: Сильна Україна під час війни», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів.

Мета: оновлення брендбуку, редизайн, що відображатиме ідентичність та цілі роботи організації, підвищити впізнаваність та зрозумілість роботи організації.

Запрошуємо надсилати свої комерційні/цінові пропозиції до 24.11.2023 р. на пошту office@syla.in.ua з вказаними термінами та вартістю послуг.

Вимоги до виконавців

До пропозицій просимо додавати копії Свідоцтва про реєстрацію, Свідоцтва про сплату єдиного податку чи іншого документу з вказанням видів діяльності.

Пропозиція має включати (але не обмежуватись):

  1. Аналіз наявного брендингу організації. Пропозиції редизайну (три варіанти )
  2. Розробку готових візуальних шаблонів у двох варіантах – українською та на англійською мовами – для презентацій у форматі Power Point, Google Slides, офіційних бланків у Word для різних зацікавлених сторін та цільових груп з урахуванням оновленого візуального стилю на основі наявної айдентики.
  3. Розробку готових візуальних шаблонів у Canva для соціальних мереж (Facebook, Instagram): картинки до постів, stories, каруселі, банери, інфографіки тощо на основі наявної айдентики.
  4. Верстка POS-матеріалів: листівок, флайєрів, ванпейджерів, буклетів тощо.
  5. Прайс на запропоновані послуги.

Орієнтовний об’єм роботи дизайнера — 56 годин.

Також просимо надати посилання на попередні роботи.

Серед претендентів ми оберемо переможця за співвідношенням ціна/якість/строки та про результати відбору повідомимо додатково.

Для кого надаватиметься послуга?

Інші

Контактна особа

У разі виникнення запитань звертайтеся на пошту: jinochasila@gmail.com

Додаткові матеріали

Download konkurs_24112023.png