Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Проведення одноденного офлайн тренінгу зі створення фандрейзингової стратегії для ГО на 2024-2025 роки та операційного плану на 2024 рік згідно програми: «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства»

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 30 листопада 2023

Адреса

м.Луцьк

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Громадська організація «ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕНД ГРОУ» оголошує тендер на проведення одноденного офлайн тренінгу зі створення фандрейзингової стратегії на 2024-2025 роки та 2-х менторських онлайн сесій для створення оригіналу документу Фандрейзингової стратегії на 2024-2025 роки та Операційного плану на 2024 рік.

 

Мета: створити фандрейзингову стратегію, який враховував би розвиток ГО як спільноти, яка працює для дітей (в тому числі підлітків), молоді та батьків (чоловіків та жінок) та розвиває суспільство в цілому.

 

Результатом проведення тренінгу та наданих менторських послуг повинні стати: розроблена та затверджена фандрейзингова стратегія організації на 2024-2025 роки та створений Операційний план на 2024 рік з його впровадженням.

 

Що саме потрібно буде зробити?

Одноденний офлайн тренінг (10:00-18:00, година обідньої перерви та два кава брейки) для команди, партнерів, членів/членкинь та волонтерів НГО (6 людей). Результат тренінгу - чорновика документу фандрейзингової стратегії на 2024-2025 роки

Менторська онлайн-сесія для команди НГО щодо створення оригіналу документу фандрейзингової стратегії. Тривалість 5 години; проведення через 1 тиждень після тренінгу. Результат консультації - затверджена фандрейзингова стратегія організації на наступні 2 роки;

Менторська онлайн-сесія щодо створення операційного плану на 2024 рік. Тривалість - 5 години, через тиждень після першої менторської онлайн сесії. Результат консультації - створений операційний план організації на 2024 рік.

 

Послуги Провайдером повинні бути надані у січні- лютому 2024 року. У разі необхідності чи форсмажору виконавець/ця надає послуги онлайн

 

Для участі у Тендері просимо надіслати:

- резюме

- портфоліо або іншу форму опису успішних кейсів розробки Стратегічних планів, план тренінгу

- цінова політика

- план тренінгу

на пошту dgcenter.ua@gmail.com до 30 листопада 2023 року включно. Тема листа: “Тендер на послуги з проведення тренінгу з фандрейзингової стратегії”

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців:

- має бути зареєстрованим та верифікованим на порталі cd-platform.org;

- досвід мінімум 2 роки проведення тренінгів відповідної тематики;

- досвід надання консультаційних послуг з розробки фандрейзингових стратегій для українських неприбуткових організацій - від 2 років;

- досвід залучення фінансування для діяльності неприбуткових організацій.

Тематики

Фандрейзинг

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Жадановська Олена

Кількість учасників

6