Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Проведення тренінгу з розробки комунікаційної стратегії та комунікаційного плату та надання консультацій для їх впровадження

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 08 липня 2021

Адреса

Київ, чи Київська область

Максимальна сума тендеру (грн)

19000

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Громадська організація «Україна без тортур» запрошує зацікавлених осіб до участі у тендері на проведення тренінгу в оффлайн форматі з розробки комунікаційної стратегії та комунікаційного плату та надання консультацій для їх впровадження (обсяг консультацій до 6 годин).
Захід планується проводити в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства». За результатами тендеру планується укладання меморандуму про наміри щодо співпраці, з подальшим укладанням договору.
Термін надання послуг – серпень-вересень 2021р.

Документи прийматимуться у строк до 8.07.2021 р. Включно.
Що ми хочемо отримати по результатам навчання:
• розробка комунікаційної стратегії та плану;
• інструменти комунікації;
• цільова аудиторія;
• особливості роботи з медіа;
• комунікаційні можливості для організації;
• інтернет інструменти;
• успішнні кейси та інші корисна інформація;
• робота в регіонах.

Вимоги до виконавців

Щонайменше 5 років досвіду формування комунікаційних і маркетингових стратегій, здійснення маркетингових досліджень, робота зі стратегіями брендів, управління брендами.
Щонайменше 3 роки досвіду успішного консультування, в тому числі, з питань комунікаційних стратегій, просування брендів та організацій. Практичні знання у комунікаційній сфері, наявність особистого досвіду впровадження комунікаційного плану.
Підтвердження досягнень у відповідних сферах (рекомендації, нагороди, відзнаки тощо)
Обов'язковою є оцінка знань та навичок учасників тренінгу до та після проходження навчання для того, аби оцінити його ефективність.
Від претендента очікуємо пропозицію з такими документами:

1. Резюме із зазначенням релевантного попереднього досвіду, а також ж посиланням на профайл на Маркетплейс та особистий профіль в соціальних мережах.
2. Програма тренінгу.
3. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов’язання).
4. Рекомендації від організацій, яким надавалися аналогічні послуги (за наявності).
5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням видів діяльності.
Для участі у тендері необхідно подати на адресу hrukraine.without.torture@gmail.com

Провайдер має бути обов”язково зареєстрований на сайті: http://cd-platform.org (http://cd-platform.org/%22%20%5Ct%20%22_blank).
Критерії для оцінювання пропозиції для заходів типу №1:
1. Ціна – 30 балів
2. Якість пропозиції – 50 балів
3. Підтверджений рівень компетенції – 20 балів

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами

Тематики

Комунікаційна стратегія

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Черкез Вероніка 067 735 08 41

Кількість учасників

17