Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Розробка стратегії фінансування та фандрейзингу

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 24 вересня 2023

Види послуг

Консультація

Опис

Команда громадської спілки «ТВІЙ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР» шукає фахівців для розробки фандрейзингової стратегії організації з подальшим консультаційним супроводом в процесі її імплементації. 

Дана діяльність передбачає (але не обмежується) експертні консультації команди організації щодо розробки фандрейзингової стратегії (2023-2025 рр.) та фандрейзингового плану (01.10.2023-01.06.2024 р.). Також передбачається подальший менторський супровід з втілення стратегії в обсязі до 10 год. онлайн/офлайн консультацій впродовж 3-х місяців.

Для участі в конкурсі просимо надіслати ваше резюме, цінову пропозицію, а також орієнтовний план виконання робіт на адресу електронної скриньки anastasia.pustova@superwise.com.ua. В темі листа обовʼязково вкажіть "Розробка стратегії фінансування та фандрейзингу" та ПІБ. 

Коротка інформація про нас: 

Діяльність ГС “Твій сімейний лікар” направлена на:

  1. лікарів і лікарок ПМД та їхні громадські об’єднання
  2. споживачів_ок медичних державних послуг, пацієнтські організації
  3. державні органи в сфері охорони здоровʼя
  4. голів закладів охорони здоровʼя
  5. медіапартнерів та журналістів

Основні напрямки діяльності: 

→ Регіональні лікарські спільноти для спільнодії з пацієнтськими організаціями та державними установами в інтересах здоров’я України. В нашій комунікаційній екосистемі — 10 регіональних спільнот та 1/3 лікарів первинної ланки (ПМД) України.

→ Вебінари та курси для лікарства спільно з НСЗУ, МОЗ та іншими партнерами для поширення досвіду, прогресивних підходів та інклюзивності (зокрема, розробили модель м’яких навичок для ПМД, створили курс для розвитку цих навичок, базовий курс з психосвіти для сімейних лікарів щодо постковіду та наслідків війни, тощо).

→ Просвіта громадськості щодо відповідального ставлення до здоров’я, можливостей державної медицини та ПМД, захисту прав, взаємодії громад та ЗМІ з лікарством.

→ Професійні дискусії з державними інституціями, аби разом покращувати медичну систему — і для людей, які звертаються до державної медицини, і для лікарської спільноти.

→ Дослідження серед лікарської спільноти та населення для виявлення громадської думки, та зон професійного росту первинної допомоги.

→ Через надання нових можливостей та допомоги у реалізації власного покликання, ми підсилюємо лікарську спільноту та медичну систему, і прямуємо до своєї кінцевої мети — здорового суспільства здорових людей.

Вимоги до виконавців

Ми очікуємо, що учасники тендеру матимуть досвід співпраці з ішими організаціями та проєктами в розробці фандрейзингових стратегій та бізнес моделей соціальних підприємств. За запитом провайдера ми можемо надіслати оцінку організаційної спроможності громадської спілки. Для цього надішліть відповідний запит на адресу електронної скриньки anastasia.pustova@superwise.com.ua

Тематики

Фандрейзинг

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Пустова Анастасія

Кількість учасників

13