Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

School of ME оголошує конкурс на вибір постачальника для надання консультаційних послуг з юридичних аспектів діяльності соціальних шкільних підприємств.

Термін подачі тендерних пропозицій

Вівторок, 29 червня 2021

Адреса

м. Київ hello@schoolofme.me

Види послуг

Консультація

Опис

В рамках проєкту Social Student Companies To Activate The Youth, який реалізується School of ME у партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини оголошується даний запит на консультаційні послуги.

 

Головною метою проєкту є розвиток сектора соціального шкільного підприємництва в Україні. У рамках проектної діяльності, ГО “Школа усвідомленого підприємництва” шукає постачальника для надання консультаційних послуг з юридичних аспектів діяльності соціальних шкільних підприємств.

 

Перелік консультаційних послуг передбачатиме:

 

  • проведення інформаційної сесії “Організаційні та юридичні аспекти діяльності соціальних шкільних підприємств в Україні”,  для тренерів та кураторів з соціального шкільного підприємництва. Місце проведення Київ (плануємо офлайн із дотриманням всіх норм безпеки), в липні 2021 року, тривалість — 3 години;

  • консультування для 10 шкільних підприємств, що включає підготовку документів для реєстрації або зміни статуту, а також інструктаж кураторів в школах з приводу реєстрації, роботи з податковою і ведення бухгалтерії для молодіжних ГО. Період роботи — серпень-вересень 2021 року (загальна тривалість — 160 годин) 

Для участі у конкурсі просимо надіслати:

  • лист-заявку, який включатиме опис досвіду заявника;

  • реєстраційні документи організації або фізичної особи, що планує надавати послуги;

  • цінову пропозицію.

Вимоги до виконавців

Критеріями відбору підрядника будуть:

  • оцінка попереднього досвіду виконання схожих робіт;

  • досвід роботи в темі соціального шкільного підприємництва;

  • оцінка цінової пропозиції.

Кінцева дата подання пропозицій: 29.06.2021 

Переможець тендеру буде визначений 30.06.2021

Надсилайте ваші пропозиції на електронну адресу konopkin@schoolofme.me, зазначивши в темі листа: “Конкурс на вибір постачальника для надання консультаційних  послуг з юридичних аспектів діяльності соціальних шкільних підприємств” та вказавши назву вашої організації в самому листі. Також на цю адресу ви можете надсилати усі уточнюючі питання.

Тематики

Соціальне підприємництво Створення громадської організації

Для кого надаватиметься послуга?

Інші

Контактна особа

Віктор Конопкін konopkin@schoolofme.me