Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Створення Стратегічного плану організації на 2024-2025 року в рамках програми: " Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства"

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 30 листопада 2023

Адреса

м.Луцьк

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Громадська організація «ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕНД ГРОУ» оголошує Тендер на проведення одноденного офлайн тренінгу зі створення чорновика Стратегічного плану організації на 2024-2025 роки та менторської онлайн сесію по затвердженню оригіналу документу Стратегічного плану організації на 2024-2025 роки

Мета: створити Стратегічний план організації на 2024-2025 роки, який враховував би розвиток ГО як спільноти, яка працює для дітей (в тому числі підлітків), молоді та батьків (чоловіків та жінок) та розвиває суспільство в цілому.

 

Результат тренінгу - чорновик документу Стратегічного плану на 2024-2025 роки (тривалість тренінгу: один день, 10:00-18:00, з перервою на обід та на два кава брейки)

Результат менторської онлайн-сесії - створення оригіналу документу Стратегічного плану організації на 2024-2025 роки (тривалість онлайн менторської сесії - 5 години; проведення через 1 тиждень після тренінгу). 

 

Послуги Провайдером повинні бути надані у грудні 2023 року. У разі необхідності чи форсмажору виконавець/ця надає послуги онлайн.

 

Для участі у Тендері просимо надіслати:

- резюме

- портфоліо або іншу форму опису успішних кейсів розробки Стратегічних планів, план тренінгу

- цінова політика

- план тренінгу

на пошту dgcenter.ua@gmail.com до 30 листопада 2023 року включно. Тема листа: “Тендер на послуги з проведення тренінгу з створення Стратегічного плану"

 

Якщо залишились запитання: звертайтись за телефоном +380952426722, Олена або писати на пошту dgcenter.ua@gmail.com

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців (провайдерів):

- має бути зареєстрованим та верифікованим на порталі cd-platform.org 

- досвід мінімум 2 роки проведення тренінгів відповідної тематики;

- досвід надання консультаційних послуг з розробки Стратегій для українських неприбуткових організацій - від 2 років та наявність успішних кейсів.

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Жадановська Олена

Кількість учасників

6