Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер із надання послуг тренера-консультанта для проведення чотирьохденного тренінгу "Впровадження програми "12 кроків"" для співробітників центру реабілітації, що надають послуги залежним від психоактивних речовин.

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 25 жовтня 2018

Адреса

м. К иїв, вул. Сабурова, 20 (mbz_admin@ukr.net)

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Опис

Громадська організація "Світ без залежності" в рамках програми "Платформа розвитку громадянського суспільства" оголошує тендер на проведення 4 –х денного тренінгу з впровадження 12 крокової програми для директора, психолога, консультантів з хімічної залежності та керівників стаціонарного та амбулаторного відділення Центру Реабілітації «Світ без залежності» до 10 чоловік.

В результаті проведення тренінгу  розроблена програма реабілітації за принципом «12 кроків» (Мінесотська модель) для БО «Світ без залежності», письмовий документ який буде поєднувати в собі – графік проведення занять, розпорядок дня, перелік тем для інформаційних занять, посадові інструкції для волонтерів та працівників ЦЕНТРУ, розроблені робочі зошити та робочі матеріали (щоденник для клієнтів, таблиця почуттів, пам’ятки для клієнтів).
Кожен працівник, психолог, консультант з хімічної залежності отримає нові знання, підвищить свою кваліфікацію, отримає робочі матеріали для проведення груп та інформаційних занять.

Вимоги до виконавців

Виконавцям необхідно надати наступні документи:

- Резюме тренера;

- План тренінгу;

- Лист зацікавленості;

- Посилання на профайл на порталі http://cd-platform.org/

КРИТЕРІЇ відбору постачальника послуг: Понад 10 років досвіту роботи (практики)  у сфері надання послуг залежним від психоактивних речовин, а саме послуги реабілітації за програмою «12 кроків», знання міжнародних практик  надання послуг реабілітації для залежних від ПАР (можливо стажування або навчання в інших країнах),  вища освіта (психолог, соціальний працівник, менеджмент)

Тематики

Робота з кризовими сім’ями

Для кого надаватиметься послуга?

Соціальні працівники

Контактна особа

Французова Тетяна

Кількість учасників

10-12