Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на пошук підрядника для проведення підготовки до фінансового аудиту за результатами діяльності в 2021 році.

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 04 лютого 2022

Адреса

Миколаївська обл., м.Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3/35

Види послуг

Зовнішнє оцінювання

Опис

 

 

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» (далі - Організація) шукає підрядника для проведення підготовки до аудиту фінансової звітності Організації за 2021 рік.

Проведення підготовки до аудиту має розпочатися не пізніше 14 лютого 2022 року, підрядник має надати Організації звіт про результати підготовки до аудиту не пізніше 18 лютого 2022 року.

 

Цілі та завдання підготовки до аудиту

Провести підготовку до аудит фінансової діяльності Організації за 2021 рік, а саме:

 • оцінити відповідність діяльності та бухгалтерського обліку Організації до національного законодавства, включаючи податкове законодавство та правила з регулювання діяльності неурядових організацій (в т.ч. здійснити аналіз облікової системи Організації, облікової політики та, відповідно неї, ведення бухгалтерського обліку Організації);
 • перевірити повноту та точність відображення рахунків в обліковій системі;
 • перевірити повноту та точність відображення первинних документів, що підтверджують понесені витрати, в системі обліку Організації, а також їх відповідність національному законодавству;
 • перевірити правильність оформлення та виплати заробітної плати та, супутніх з нею, податків та соціальних внесків;
 • висловити експертну думку, щодо достовірності фінансової звітності Організації, зокрема, про те що фінансові звіти відображають достовірно та у всіх суттєвих аспектах фактичне фінансове становище організації станом на 01 січня 2022 року за результатами операцій в період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.

Процедури при проведені підготовки до аудиту

 • Підрядник самостійно планує, розроблює та виконує план перевірки,  проводить оцінку виявлених ризиків та усіх недоліків, керуючись власним досвідом та  законодавством України.
 • Організація зобов’язується надати експерту доступ до усієї інформації та документів, які стосується діяльності та фінансової звітності Організації та надати усі необхідні роз’яснення.

 

Звітність експерта

По завершенню перевірки експерт повинен представити Звіт в Організацію, в якому міститься висновок про перевірку і всі результати перевірки. Експерт повинен зробити рекомендації щодо усунення будь-яких виявлених недоліків, якщо доцільно, то з посиланнями на нормативно правові акти. Рекомендації повинні бути представлені в пріоритет. Експерт повинен провести обговорення усіх моментів, вказаних у Звіті з керівництвом Організації.

Звіт повинен містити підпис відповідального, заголовок та назву підрядника.

Звіт повинен бути написаний українською мовою. 

Додаткові вимоги

Під час проведення підготовки до аудиту необхідна фізична присутність в офісі ГО АЕР протягом 14-18 лютого 2022 року. Фактична адреса Організації: Миколаївська обл., місто Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3, оф. 35. Важливо! Витрати на проїзд, проживання та харчування додатково не покриваються і мають бути включені в суму надання послуги.

 

 

Вимоги до виконавців

Умови участі у тендері

Підрядник, який подається на тендер повинен до 04.02.2022 року надіслати Тендерні пропозиції та додатки в будь-який, з перелічених нижче, способів:

 • в електронному вигляді слід надіслати на e-mail: oblik@aer.net.ua (з темою листа: «Тендер_Підготовка до аудиту»);
 • якщо у паперовому вигляді, то слід надсилати поштою чи подати за адресою:

ГО «АЕР»

вул. Пушкінська,3/35

м. Вознесенськ,

Миколаївська обл.

56500

 

Для участі у конкурсі претенденти повинні:

 1. Бути зареєстрованим та верифікованим на сайті cd-platform.org.
 2. Надати реєстраційні документи (копії).
 3. Комерційну пропозицію та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

Контактна інформація

Додаткові питання просимо надсилати на e-mail: oblik@aer.net.ua з темою листа: «Тендер_Підготовка до аудиту»), або звертатись за тел. (05134) 3-22-50.

Тематики

Забезпечення життєздатності ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Інші

Контактна особа

(05134) 3-22-50

Кількість учасників

3