Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення дводенної виїзної стратегічної сесії (офлайн) та розробки стратегії розвитку ГО «АНТС»

Термін подачі тендерних пропозицій

Вівторок, 18 серпня 2020

Види послуг

Аутсорсінг Коучінг або менторінг Організація заходів, подій Фасилітація/Модерація заходу

Опис

Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»» оголошує тендер на проведення дводенної виїзної стратегічної сесії (офлайн) та розробки стратегії розвитку ГО «АНТС». Термін подачі заявок до 18.08.2020 включно.

Ми – представники Громадської організації «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»» протягом тривалого часу займались захистом національних інтересів та розвитком демократичних цінностей, але в громадську організацію об’єднались лише з жовтня 2019 року. На етапі створення ми визначили місію – сприяти успішній трансформації України у сильне повноправне демократичне суспільство з гарним урядуванням, сильними інституціями, інноваційною і такою, що стабільно зростає, економікою.

Наші цілі:

- визначити і захищати спільні національні інтереси

- відігравати важливу роль у формуванні політичного та міжнародного порядку денного

- протидіяти популістичним та руйнівним трендам в українській політиці

- сприяти розбудові інституційної спроможності для трансформації України

Після майже року роботи, залучивши певне фінансування ми сильно розширили сферу діяльності та зіштовхнулись з проблемою відсутності стратегічного документа з розвитку організації. Як наслідок, ми періодично відволікаємося на другорядні завдання, що загалом не сприяє досягненню наших цілей. Нам стає все складніше здійснювати операційне планування, без розуміння, до яких процесів ми будемо залучені в майбутньому.

Намагання розробити стратегію діяльності організації самостійно не були успішними, з одного боку через постійну зайнятість членів організації, а з іншого боку через відсутність професійної модерації даного процесу.

Ми вже маємо певні напрацювання щодо фандрейзингової стратегії, реалізуємо окремі проекти і подаємось на окремі гранти, але без повноцінного стратегічного документа наша праця в довгостроковій перспективі може бути марною, незважаючи на успішну реалізацію точкових проектів.

Для посилення організаційної спроможності ГО «АНТС» критично важливим є проведення стратегічної сесії та  написання стратегії розвитку організації за участі професійного модератора і фасилітатора.

З переможцем тендеру ми підпишемо Меморандум про наміри щодо співпраці. В подальшому, ми очікуємо, що покриття витрат в рамках даного тендеру відбудеться за рахунок гранту з організаційного розвитку, що адмініструється ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку.

Вимоги до виконавців

- досвід тренерської діяльності не менше 5 років;

- суб‘єкт підприємницької діяльності, зареєстрований згідно з чинним законодавством України.

- обізнаність із сучасними трендами розвитку громадянського суспільства;

- наявність успішних кейсів у розробці стратегій діяльності для ГО;

- наявність попереднього плану проведення дводенної виїзної стратегічної сесії та розробки стратегії розвитку ГО «АНТС»;

- наявність цінової пропозиції, що включатиме вартість проведення стратегічної сесії в межах Київської області та супутні витрати пов’язані з проживанням та харчуванням учасників;

- обов’язкова реєстрація та верифікація на порталі www.cd-platform.org.

Тендерні пропозиції прохання відправляти на електронну адресу ants.ngo@gmail.com з поміткою «Тендерна пропозиція».

Тематики

Вивчення потреб Загальний менеджмент НУО Командний менеджмент Командоутворення Побудова коаліцій/мереж/партнерства Розробка місії, бачення організації Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Громадські лідери Члени НГО

Контактна особа

Остап Єднак

Кількість учасників

9