Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення сесії з розробки фандрейзингової стратегії громадської організації

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 21 червня 2020

Адреса

місто Івано-Франківськ

Максимальна сума тендеру (грн)

9000 грн

Види послуг

Фінансовий консалтинг

Опис

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” у рамках програми “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” від ІСАР “Єднання” оголошує тендер на проведення триденної фасилітованої сесії та експертний супровід для розробки фандрейзингової стратегії.

Від Провайдера послуг очікується проведення триденної фасилітованої сесії та експертна підтримка в розробці фандрейзингової стратегії організації. Триденна фасилітована сесія відбуватиметься офлайн з дотриманням протиепідемічних вимог. До та після проведення фасилітованої сесії від Провайдера послуг очікується також надання консультацій та експертна підтримка в розробці фандрейзингової стратегії організації через онлайн зв’язок (загальною тривалістю до 5 годин).

Кінцевий продукт, який організація прагне отримати від Провайдера послуг, - це спільно розроблена фандрейзингова стратегія організації на 2020-2021 роки. Очікуємо, що члени організації разом з Провайдером послуг під час фасилітованої сесії та дистанційно протягом місяця після проведеного заходу оформлять усі зроблені напрацювання в один завершений документ. Передбачаємо, що у фандрейзинговій стратегії буде визначено можливі джерела отримання коштів для стратегічної програмної та проєктної діяльності організації. Сесія з розробки фандрейзингової стратегії відбуватиметься після завершення розробки стратегічного плану організації на 2020-2023 роки та операційного плану на 2020-2021 роки.

Умови проведення тендеру

Тендерна комісія складатиметься з трьох осіб, які є членами чи партнерами організації. При оцінці пропозицій братимуться до уваги наступні критерії: якісне наповнення резюме, досвід роботи у запитуваному напрямі, рекомендації від інших отримувачів запитуваних послуг, відповідність запропонованої програми запитуваним послугам, ціна запитуваних послуг, рейтинг на порталі cd-platform.org. Рішення тендерної комісії буде оформлено і затверджено протоколом засідання тендерної комісії. Результати розгляду отриманих пропозицій буде повідомлено учасникам тендеру через електронну пошту, з якої надійшла пропозиція, протягом 2 днів від дати закінчення прийому пропозицій (якщо прийом тендерних пропозицій не буде продовжено, про що повідомимо окремо).

Проведення тренінгу заплановано на другу половину липня або початок серпня 2020 року (дати узгоджуватимуться спільно з Провайдером послуг). Витрати Провайдера послуг на проїзд (автобус або поїзд не вище класу купе чи C2), проживання в одномісному готельному номері та харчування під час фасилітованої триденної сесії покриватимуться за рахунок проєкту.

Вимоги до виконавців

Вимоги до тендерних пропозицій:

  • Підписаний і зісканований чи сфотографований лист-заявка від учасника тендеру зі згодою брати участь у тендері, погодженням із умовами проведення тендеру, висловленням згоди на обробку персональних даних (у довільній формі);
  • Резюме із зазначенням експертного досвіду в запитуваній темі;
  • Орієнтовна програма фасилітованої сесії та онлайн консультацій;
  • Розписана вартість послуг, загальна цінова пропозиція;
  • За наявності перелік 1-2-3 організацій з контактними даними, для яких учасник тендеру надавав запитувані послуги за останні 3 роки, та/або рекомендаційні листи від попередніх отримувачів запитуваних послуг;
  • Лінк на персональну сторінку на порталі cd-platform.org

Повний пакет документів надсилайте до кінця доби 21 червня 2020 року на електронну пошту з темою листа “На участь у тендері. Фандрейзингова стратегія” (без лапок).

Тематики

Фандрейзинг

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Євгенія Бардяк, 0506787602, molodaprosvita.if@gmail.com

Кількість учасників

15

Додаткові матеріали

Download 1-Ogoloshennya_2.pdf