Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення сесії з розробки стратегічного та операційного планів організації

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 21 червня 2020

Адреса

місто Івано-Франківськ

Максимальна сума тендеру (грн)

12 000 грн

Види послуг

Управлінський консалтинг

Опис

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта”у рамках програми “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” від ІСАР “Єднання” оголошує тендер на проведення триденної фасилітованої сесії та експертний супровід для розробки стратегічного плану організації на 2020-2023 роки та операційного плану на 2020-2021 роки.

Від Провайдера послуг очікується проведення триденної фасилітованої сесії та експертна підтримка в розробці стратегічного та операційного планів організації. Триденна фасилітована сесія відбуватиметься офлайн з дотриманням протиепідемічних вимог. До та після проведення фасилітованої сесії від Провайдера послуг очікується також надання консультацій та експертна підтримка в розробці стратегічного та операційного планів організації через онлайн зв’язок (загальною тривалістю до 10 годин).

Кінцевий продукт, який організація прагне отримати від Провайдера послуг, - це спільно розроблені стратегічний план організації на 2020-2023 роки та операційний план організації на 2020-2021 роки. Очікуємо, що члени організації разом з Провайдером послуг під час фасилітованої сесії та дистанційно протягом місяця після проведеного заходу оформлять усі зроблені напрацювання у два завершені документи. Передбачаємо, що у стратегічному плані буде визначено основні напрямки діяльності організації; ключові проєкти, над якими буде працювати організація по кожному напрямку; потенційних партнерів та бенефіціарів по кожному напрямку; розписано послідовний загальний план роботи у проєктах по кожному напрямку. Очікуємо, що в операційному плані буде детально розписано цілі та завдання, над якими працюватимуть члени організації у найближчі півтора року. Організація також відкрита до пропозицій і бачень Провайдера.

Умови проведення тендеру

Тендерна комісія складатиметься з трьох осіб, які є членами чи партнерами організації. При оцінці пропозицій братимуться до уваги наступні критерії: якісне наповнення резюме, досвід роботи у запитуваному напрямі, рекомендації від інших отримувачів запитуваних послуг, відповідність запропонованої програми запитуваним послугам, ціна запитуваних послуг, рейтинг на порталі cd-platform.org. Рішення тендерної комісії буде оформлено і затверджено протоколом засідання тендерної комісії. Результати розгляду отриманих пропозицій буде повідомлено учасникам тендеру через електронну пошту, з якої надійшла пропозиція, протягом 2 днів від дати закінчення прийому пропозицій (якщо прийом тендерних пропозицій не буде продовжено, про що повідомимо окремо).

Проведення фасилітованої сесії заплановано на липень 2020 року(дати узгоджуватимуться спільно з Провайдером послуг). Локація проведення тренінгу – місто Івано-Франківськ. Орієнтовна кількість учасників тренінгу – 20 осіб.

Максимальна сума тендеру – 12 000 грн.Витрати Провайдера послуг на проїзд (автобус або поїзд не вище класу купе чи C2), проживання в одномісному готельному номері та харчування під час фасилітованої триденної сесії покриватимуться за рахунок проєкту.

Вимоги до виконавців

Вимоги до тендерних пропозицій:

  • Підписаний і зісканований чи сфотографований лист-заявка від учасника тендеру зі згодою брати участь у тендері, погодженням із умовами проведення тендеру, висловленням згоди на обробку персональних даних (у довільній формі);
  • Резюме учасника тендеру із зазначенням експертного досвіду в запитуваній темі;
  • Орієнтовна програма фасилітованої сесії та онлайн консультацій;
  • Розписана вартість послуг, загальна цінова пропозиція;
  • За наявності перелік 1-2-3 організацій з контактними даними, для яких учасник тендеру надавав запитувані послуги за останні 3 роки, та/або рекомендаційні листи від попередніх отримувачів запитуваних послуг;
  • Лінк на персональну сторінку учасника тендеру як Провайдера послуг на порталі cd-platform.org

Повний пакет документів надсилайте до кінця доби 21 червня 2020 рокуна адресу molodaprosvita.if@gmail.comз темою листа “На участь у тендері. Стратегічне планування” (без лапок).

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Євгенія Бардяк, 0506787602, molodaprosvita.if@gmail.com

Кількість учасників

20

Додаткові матеріали

Download 1-Ogoloshennya_1.pdf