Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення тренінгу з розробки комунікаційної стратегії організації

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 23 квітня 2018

Адреса

місто Івано-Франківськ

Максимальна сума тендеру (грн)

9000

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття” у рамках програми “Платформа розвитку громадянського суспільства” від ІСАР “Єднання” оголошує тендер на проведення триденного тренінгу з розробки комунікаційної стратегії. Від Провайдера послуг очікується проведення тренінгу та експертна підтримка в розробці комунікаційної стратегії організації. Метою, з якою організація проводить тренінг та розробляє комунікаційну стратегію, є залучення нових членів, волонтерів, клієнтів, а також авторитетних членів правління; налагодження комунікації з потенційними партнерами з державних органів, освітніх, культурних установ, бізнесу, інших громадських організацій.

Кінцевий продукт, який організація очікує отримати від Провайдера послуг, - це спільно розроблена комунікаційна стратегія організації з урахуванням максимальної кількості можливих стейкхолдерів. Очікуємо, що Провайдер послуг спільно з членами організації зробить напрацювання під час тренінгу та, при потребі, дистанційно, протягом місяця після проведеного тренінгу оформить усі зроблені напрацювання комунікаційної стратегії в єдиний документ. У результаті проведення тренінгу та розробки комунікаційної стратегії передбачається, що протягом місяця до організації доєднаються 20 нових членів, волонтерів та буде залучено 3 авторитетних членів правління.

Умови проведення тендеру.

Тендерна комісія складатиметься з трьох осіб, які є членами організації. При оцінці пропозицій братимуться до уваги наступні критерії: якісне наповнення резюме, досвід роботи у запитуваному напрямі, рекомендації від інших отримувачів запитуваних послуг, відповідність запропонованої програми запитуваним послугам, ціна запитуваних послуг, рейтинг на порталі cd-platform.org. Рішення тендерної комісії буде оформлено і затверджено протоколом засідання тендерної комісії. Результати розгляду отриманих пропозицій буде повідомлено учасникам тендеру через електронну пошту, з якої надійшла пропозиція, протягом 4 днів від дати закінчення прийому пропозицій (якщо прийом тендерних пропозицій не буде продовжено).

Проведення тренінгу заплановано на травень 2018 року (дати узгоджуватимуться спільно з Провайдером послуг).

Витрати на проїзд, проживання та харчування Провайдера послуг покриватимуться за рахунок проекту.

Вимоги до виконавців

  • Підписаний і зісканований лист-заявка від учасника тендеру зі згодою брати участь у тендері, погодженням із умовами проведення тендеру, висловленням згоди на обробку персональних даних;
  • Резюме із зазначенням експертного досвіду в запитуваній темі;
  • Орієнтовна програма тренінгу;
  • Розписана вартість послуг, загальна цінова пропозиція;
  • За наявності перелік організацій, для яких учасник тендеру надавав запитувані послуги за останні 3 роки, та/або 1-2-3 рекомендаційні листи від отримувачів запитуваних послуг;
  • Лінк на персональну сторінку на порталі cd-platform.org

 

Повний пакет документів надсилайте до кінця доби 23 квітня 2018 року на адресу molodaprosvita.if@gmail.com з темою листа “На участь у тендері. Комунікаційна стратегія” (без лапок).

Тематики

Комунікаційна стратегія

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Євгенія Бардяк, 0506787602, molodaprosvita.if@gmail.com

Кількість учасників

10