Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення зовнішньої оцінки цифрової безпеки Фонду та розробки плану покращення ситуації

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 31 жовтня 2022

Адреса

Україна, м. Вінниця, вул. Брацлавська, 27-А

Максимальна сума тендеру (грн)

42 000

Види послуг

Зовнішнє оцінювання

Опис

У межах проєкту «Цифрові можливості на варті безпеки», що реалізується в рамках конкурсу грантів «Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України» від ІСАР Єднання, Фонд громади «Подільська громада» оголошує тендер на надання послуг з проведення:

- зовнішньої оцінки цифрової безпеки Фонду та розробки плану покращення ситуації.

Очікується, що під час зовнішньої оцінки цифрової безпеки Фонду буде проведено відповідну комплексну оцінку, виокремлено наявні та потенційні ризики цифрової безпеки, перевірено рівень захисту каналів комунікації тощо.

За результатами здійсненої зовнішньої оцінки цифрової безпеки постачальником послуги має бути розроблено чіткий план покращення ситуації з цифрової безпеки Фонду, зменшення ризиків цифрових небезпек.

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

- резюме експерта/ки з підтвердженими кваліфікацією та досвідом роботи;

- попередній план зовнішньої оцінки цифрової безпеки Фонду;

- цінову пропозицію;

- витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців із зазначенням видів діяльності (для ФОП 3 групи), витяг з реєстру платників єдиного податку.

Критеріями відбору є відповідність учасника/ці кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення, а також: відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення, прийнятна ціна, відповідність запропонованого плану потребам організації. Перевагою будуть наявні відгуки та рекомендації щодо аналогічної діяльності.

Тендерні пропозиції відправляти на електронну адресу podolfond@ukr.net з приміткою «Тендерна пропозиція з оцінки цифрової безпеки».

Проведення оцінки цифрової безпеки та розробка плану покращення ситуації стали можливими за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Вимоги до виконавців

  • досвід проведення зовнішньої оцінки цифрової безпеки організацій та розробки плану покращення ситуації;
  • досвід співпраці з неурядовими організаціями та бізнес-середовищем;
  • надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути верифіковані (не просто зареєстровані, а верифіковані) на cd-platform.org.

Тематики

Використання інформаційних технологій

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Постернак Марина, podolfond@ukr.net

Кількість учасників

7