Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на розробку Плану реалізації Стратегії партнерства та проведення консультацій щодо налагодження комунікації

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 18 січня 2023

Адреса

Вінниця, вул. Григорія Сковороди 11

Максимальна сума тендеру (грн)

29200

Види послуг

Фасилітована сесія для розробки стратегічного документу

Опис

Громадська організація  Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” – член Громадської спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» в межах грантового проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”, що реалізується за підтримки ІСАР «Єднання»,  оголошує тендер на відбір експертки /-та з розробки Плану реалізації Стратегії партнерства між Мережею ОГС «Місто змістів» та Вінницькою міською радою на 2023-2024 роки та консультацій щодо налагодження комунікації Мережі ОГС «Місто змістів».  Детальніше про Мережу та Стратегію: https://mistozmistiv.vn.ua/stratehii 

Види послуг:

1) Фасилітовані сесії (4 дні офлайн) з розробки Плану реалізації та консультації (12 год) з доопрацювання  Стратегії партнерства між Мережею ОГС «Місто змістів» та Вінницькою міською радою на 2023-2024 роки.

2) Консультаційний супровід (4 дні) щодо налагодження комунікації всередині Мережі ОГС «Місто змістів» та з Вінницькою міською радою на 2023-2024 роки

Максимальна сума тендеру: 29200.00 грн.

Строк надання послуг:  Січень-лютий 2023 року

Вимоги до виконавців

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг, можливість надати послуги у вказаний строк. Буде перевагою розуміння місії та діяльності Громадської спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів».

За результатами наданої послуги мають бути сформувані такі документи:

1) План реалізації Стратегії партнерства між Мережею ОГС «Місто змістів» та Вінницькою міською радою на 2023-2024 роки.

2) Цілі та завдання щодо покращення комунікації всередині Мережі ОГС «Місто змістів» та з Вінницькою міською радою на 2023-2024 роки

 

Для участі у тендері необхідно надіслати до 18 січня 2023 р. до 12.00 год. на  адресу kreativ.vinnitsa@gmail.com (тема листа «Тендерна пропозиція») такі документи:

  1. Орієнтовну програму фасилітованих сесій з розробки Плану реалізації Стратегії партнерства.
  2. Посилання на верифіковану реєстрацію на платформі Маркеплейс http://cd-platform.org/
  3. Резюме із підтвердженим досвідом роботи від 2 років у розробці планів реалізації Стратегій та надання консультацій щодо комунікацій громадських організацій.
  4. Реєстраційні документи ФОП, 3-я група оподаткування із відповідними КВЕД (Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію - виписка, отримана не раніше 2022 р.; копія документу, що підтверджує податковий статус).
  5. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додаток 1).
  6. Проект Договору про надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу kreativ.vinnitsa@gmail.com   з темою листа «Тендерна пропозиція» до 18.01.2023 р. до 12.00 год. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

Результати тендеру будуть повідомлені учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою kreativ.vinnitsa@gmail.com  до 16 січня 2023 року.

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Громадські лідери

Контактна особа

Оксана Бондар

Кількість учасників

10

Додаткові матеріали

Download OGOLOShENNYa_PRO_TENDER_1.docx