Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на закупівлю дитячого мила в рамках реалізації благодійної діяльності

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 22 вересня 2023

Адреса

м. Київ, просп.Степана Бандери, 16-Б – корпус 5, 5й поверх

Види послуг

Аутсорсінг

Опис

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» оголошує тендер на закупівлю дитячого мила  для забезпечення реалізації благодійної діяльності

Предметом даного тендеру є закупівля дитячого мила, з характеристиками та у кількості, вказаній в Додатку 1. до тендеру

Строк поставки товару: протягом 3 днів з дня підписання договору

Умови оплати товарів, виконання робіт, надання послуг: допускається оплата авансово перед поставкою товару. При цьому постачальники,що можуть запропонувати модель - 80% оплата авансово, 20% - після отримання товару, матимуть додаткові бали при оцінюванні тендерної пропозиції.

Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником, а також витрат на транспортування, завантаження, розвантаження. До розрахунку ціни пропозиції не включаються та не відшкодовуються Замовником будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та укладення договору про закупівлю.

Доставка товару здійснюється транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника.

Адреса доставки: м. Київ, просп.Степана Бандери, 16-Б – корпус 5, 5й поверх

Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник. Кожна партія товару має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку).

 Благодійна організація «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» запрошує зацікавлені сторони надати цінові пропозиції. 

Докладніший перелік запитуваних матеріалів та їх специфікації внесені у Додаток 1. Перелік матеріалів для тендеру, що додається.

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання вказаних матеріалів.

 

Вимоги до виконавців

  1. Підтверджений досвід діяльності, що відповідає запиту даного тендеру.

  2. Державна реєстрація відповідно до чинного законодавства України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

  1. Відомості про підприємство в довільній формі.

  2. Тендерна пропозиція.

  3. Копія виписки (свідоцтва) або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, або з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

  4. Копію Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витягу платників податків на додану вартість (для учасників-платників ПДВ), або Витяг з реєстру платників Єдиного податку.

  5. Довідка про відкриття рахунку з обслуговуючого банку.

  6. Надання інформації про досвід проведення подібної діяльності із забезпечення вказаних типів матеріалів (у довільній формі).

  7. Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів цінової пропозиції.

  8. Гарантійний лист про поставку товару.

Контактна особа

Оксана Корнелюк, o.kornelyuk@dobrodiy.club