Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на закупівлю матеріалів для творчості та канцтоварів в рамках реалізації благодійного проєкту

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 29 листопада 2023

Адреса

м.Київ

Види послуг

Аутсорсінг

Опис

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» оголошує тендер на закупівлю матеріалів для творчості та канцтоварів для забезпечення реалізації благодійного проєкту.

«Місце сили» від Клубу Добродіїв - простір для соціо-емоційної підтримки дітей, які знаходяться у столиці – для подолання наслідків травми та стресу, спричинених війною.

Простір від Клубу Добродіїв – це про:

 • безпечне місце для дітей та підлітків як емоційно, так і фізично
 • окремі зони для творчих занять, арттерапії, лекцій тамайстер-класів, підліткових клубів та зустрічейспільноту та спілкування офлайн – нових друзів та знайомства
 • нові навички та знання
 • стабільність
 • пункт підтримки підлітків під час блекаутів, відсутності води, тепла та звʼязку

Предметом даного тендеру є закупівля матеріалів для творчості та канцтоварів для функціонування «Місця сили» та проведення занять в просторі.

Строк поставки товару: з дня підписання договору до 08.12.2023 р

Умови оплати товарів, виконання робіт, надання послуг: допускається оплата авансово перед поставкою товару. При цьому постачальники, що можуть запропонувати модель - 80% оплата авансово, 20% - після отримання товару, матимуть додаткові бали при оцінюванні тендерної пропозиції

Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником, а також витрат на транспортування, навантаження, розвантаження. До розрахунку ціни пропозиції не включаються та не відшкодовуються Замовником будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та укладення договору про закупівлю.

Доставка товару здійснюється транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника.

Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник. Кожна партія товару має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку).

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» запрошує зацікавлені сторони надати цінові пропозиції. 

Докладніший перелік запитуваних матеріалів та їх специфікації внесені у Додаток 1. Перелік матеріалів для тендеру, що додається.

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання вказаних матеріалів.

Вимоги до виконавців

 1. Підтверджений досвід діяльності, що відповідає запиту даного тендеру.
 2. Державна реєстрація відповідно до чинного законодавства України.
 3. Не менше 3 років діяльності за даним профілем.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

 1. Тендерна пропозиція.
 2. Копія виписки (свідоцтва) або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, або з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 3. Копію Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витягу платників податків на додану вартість (для учасників-платників ПДВ), або Витяг з реєстру платників Єдиного податку.
 4. Довідка про відкриття рахунку з обслуговуючого банку.
 5. Надання інформації про досвід проведення подібної діяльності із забезпечення вказаних типів матеріалів (у довільній формі).
 6. Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів цінової пропозиції.
 7. Гарантійний лист про поставку товару.

Чекаємо на пакет документів на електронну адресу k.tsymbal@dobrodiy.club до 18:00, 29 листопада 2023 року (включно) з темою листа «Тендер. Матеріали для творчості».

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до Цимбал Катерини, k.tsymbal@dobrodiy.club 

При надсиланні документів Ви даєте згоду на обробку та збереження ваших персональних даних Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв»

Для кого надаватиметься послуга?

Інші

Контактна особа

Цимбал Катерина, k.tsymbal@dobrodiy.club

Додаткові матеріали

Download Dodatok_1._Perelk_materalv_dlya_tenderu.xlsx