Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на закупівлю об’єктів обладнання благоустрою території та садового інвентаря для реалізації ініціатив ВПО та місцевих мешканців села Хомутець Миргородського району Полтавської області

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 02 листопада 2022

Адреса

с.Хомутець Миргородський район Полтавська область

Максимальна сума тендеру (грн)

-

Види послуг

Організація заходів, подій

Опис

Види послуг:

Закупівлі

Опис

ГО «Студія громадських жіночих ініціатив» запрошує Постачальників надати пропозиції на придбання техніки, матеріалів та обладнання для облаштування простору в гуртожитку с.Хомутець Миргородського району Полтавської області та реалізації ініціатив ВПО та місцевих мешканців в межах проєкту «ВПО- як ресурс для розвитку громади.

Проєкт впроваджується ГО «Студія громадських жіночих ініціатив» у рамках проекту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу(ЄС). 

Список товарів:

ЛОТ № 1 «Малі архітектурні форми»

  1. лавка паркова - 10 од.;
  2.  урни- 10 од;
  3.  світодіодні лампи - 20 од.;

Специфікація товару надається (додаток до оголошення): https://drive.google.com/drive/folders/1vSJ8pvrLnvb6wKYcOavlsWFWVgMXWVjA?usp=sharing

Заявки необхідно надіслати на пошту studio.social.female.initiatives@ukr.net з темою листа: «Тендер на закупівлю об’єктів благоустрою та садового інвентаря. ЛОТ № 1».

ЛОТ № 2 «Альтанка»

1. Альтанка ( з комплектацією- лавки, стіл) - 1 од.;

Специфікація товару надається (додаток до оголошення): https://drive.google.com/drive/folders/1vSJ8pvrLnvb6wKYcOavlsWFWVgMXWVjA?usp=sharing

Заявки необхідно надіслати на пошту studio.social.female.initiatives@ukr.net з темою листа: «Тендер на закупівлю об’єктів благоустрою та садового інвентаря. ЛОТ № 2».

ЛОТ № 3 «Садовий інвентар, обладнання та інструменти для благоустрою»

1. Садовий інвентар, обладнання та інструменти для благоустрою: газонокосарка- 2 од, мульті- інструмент садовий 5 в 1 -2 од., тачка садова -4 од, граблі віялові  посилені прямі 24 зубці-10 од., лопата  підбирально-копальна сіра з держаком-10 од., ножиці для живоплоту  620 мм 242-1-620A 5, гілкоріз з антикорозійним покриттям  380 мм-5 од., ведра 10л -5 од., шланг поливальний армований  3/4 50 м- 2 од.;

Специфікація товару надається (додаток до оголошення): https://drive.google.com/drive/folders/1vSJ8pvrLnvb6wKYcOavlsWFWVgMXWVjA?usp=sharing

Заявки необхідно надіслати на пошту studio.social.female.initiatives@ukr.net з темою листа: «Тендер на закупівлю об’єктів благоустрою та садового інвентаря. ЛОТ № 3».

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців

-       Ціна договору включає всі витрати на виготовлення, доставку, вантажно-розвантажувальні роботи, ПДВ та інші накладні витрати та залишається незмінною протягом усього терміну дії договору.

-       Місце поставки товарів: вул. Декабристів,4  с. Хомутець, Миргородський р-н, Полтавська область, гуртожиток № 4 ВСП «ХФК ПДАУ»

-       Суб'єкт підприємницької діяльності зареєстрований згідно законодавства України (ТОВ, ФОП) із відповідною сферою діяльності (КВЕД).

-       Цінова пропозиція

-       На етапі подання тендерних пропозицій можлива зміна моделі товару

Термін постачання: 30 днів з моменту підписання договору

Зацікавлені особи мають надіслати заявку, яка має включати:

 -цінова пропозиція, з розрахунком вартості всіх товарів, перерахованих у специфікації та оголошенні; 

-реєстраційні документи ФОП або юридичної особи;

-документи, які підтверджують якість товару, гарантія тощо;

-рекомендації про надання подібних товарів (за наявності);

Результати тендеру будуть оголошені не пізніше 7 днів після завершення прийому тендерних пропозицій.

Критерії оцінки кандидатів:

Найнижча ціна за  товар високої якості

Тематики

Впровадження проекту

Для кого надаватиметься послуга?

Все населення

Контактна особа

Лічереп Оксана, studio.social.female.initiatives@ukr.net, 0956994698

Кількість учасників

200