Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на закупівлю послуг з виконання поточних ремонтних робіт з матеріалами, частин приміщень

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 29 листопада 2023

Види послуг

Експертиза

Опис

ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» в межах грантового проєкту UKR03SRH – «Створення та підтримка роботи центрів підтримки сексуального та репродуктивного здоров’я у 3 містах як громадських центрів, спрямованих на надання психосоціальної допомоги працівникам секс-бізнесу та жертвам насильства»,  що реалізується ГО «Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб» за підтримки «Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні» UNFPA, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з виконання поточних ремонтних робіт з матеріалами, частин приміщень.

Предмет тендеру:

 1. поточні ремонтні роботи частини приміщень Покровської Клінічної Лікарні інтенсивної терапії в м.Покровськ, Донецька область.
 2. поточні ремонтні роботи частини приміщень Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 3» в м. Краматорськ, Донецька обл. 
 3.   поточні ремонтні роботи частини приміщень «КНП СМР Міська клінічна лікарня» у м. Слов’янськ, Донецька область.

Адреси об’єктів:

 1. м. Покровськ, вул.Рудакова,73., Покровський ра-н., Донецька обл., «Покровська Клінічна Лікарня інтенсивної терапії».
 2. м. Краматорськ, вул. Героїв України,17, Краматорський ра-н., Донецька область, «Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня № 3».
 3. м. Слов’янськ, вул. Університетська, 15, Краматорський ра-н., Донецька область, «КНП СМР Міська клінічна лікарня».

Дата оголошення про тендер: 08.11.2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 29.11.2023 р.

Предметом закупівлі є послуги з виконання поточних ремонтних робіт з матеріалами  приміщень: «Покровська Клінічна Лікарня інтенсивної терапії», «Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня № 3», «КНП СМР Міська клінічна лікарня» відповідно до дефектних актів, які є додатком до цього оголошення.

Детальний опис запитуваних робіт, що оголошуються викладено у додатках до оголошення (додаток №1). 

Додаток № 1 – дефектні акти. (https://drive.google.com/drive/folders/1w7QeRwIzPUi15YyFsY4IMYugzSHmevAO?usp=sharing

Строк надання послуг: протягом 30 днів від дати підписання Договору .

У вартість послуг повинна бути включено вартість робіт та матеріалів, необхідних для виконання поточних ремонтних робіт відповідно до Дефектного акту (у додатку до оголошення), усіх супутніх послуг, в т.ч. доставки матеріалів до місця проведення робіт (адреси об’єктів).

 

 

Вимоги до виконавців

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг (ремонтних робіт), можливість закупити необхідні матеріали для виконання робіт у належній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеними адресами та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція (проформа), заповнена за зразком (додаток №3);
 4. Кошторис на виконання поточних ремонтних робіт відповідно до Дефектних актів;
 5. Пояснювальна записка складена відповідно до Дефектного акту;
 6. Зразок договору виконання робіт;
 7. Документи, що підтверджують досвід (щонайменше 2 рекомендаційні листи та/або договори на аналогічні роботи);
 8. Довідка про залучений персонал та наявність обладнання;
 9. Інші документи за необхідності.

Послуги повинні надаватися у відповідності до діючих в Україні державних будівельних норм, стандартів і правил.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою uafishingclub2018@gmail.com до 18:00, 15 листопада 2023 р.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу організації – uafishingclub2018@gmail.com та додавши в копію yaroslav.boiko@uafishing.club з темою листа «Вікритий тендер №2/08/23 назва учасника» до 29 листопада 2023 року, а також у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер №2/08/23: закупівля послуг з виконання поточних ремонтних робіт” за адресою: Хмельницька обл., м. Хмельницький, відділення Нової пошти №22, отримувач ГО «Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб», ЄРДПОУ 42261174, тел: 0997708463 у строк до 29.11.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години 29.11.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 01.12.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Тематики

Впровадження проекту

Для кого надаватиметься послуга?

Все населення

Контактна особа

Ярослав Бойко yaroslav.boiko@uafishing.club

Додаткові матеріали

Download Dodatok_1__Defektn_Akti.pdf