Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

В рамках діяльності заплановане створення моделі роботи шелтеру (притулку) для жінок, які вживають наркотики/жінки, які живуть з наркозалежністю, в ситуації гендерно зумовленого насильства/домашнього насильства з метою подальшої адвокації затвердження мод

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 30 вересня 2022

Адреса

clubeney.ua@gmail.com

Максимальна сума тендеру (грн)

25000

Види послуг

Online навчання/сесія

Опис

ГО «Клуб «ЕНЕЙ» засновано в 1993 році ініціативною групою людей, які живуть з наркозалежністю. У 2000 році громадська організація була офіційно зареєстрована. За фінансової підтримки міжнародних донорів Клуб «Еней» вже понад 20 років успішно реалізує проекти з профілактики ВІЛ/вірусних гепатитів/ПТАО/туберкульозу серед ключових спільнот.
Наша місія. ІДЕЇ ТА ДОСВІД СПІЛЬНОТ ДЛЯ КРАЩОГО ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.
Наша організація захищає права людей, які живуть з наркозалежністю, приділяючи особливу увагу жінкам.
У нашому суспільстві існує багато стереотипів та упереджень щодо жінок, які вживають наркотики, завдяки нашим робочим зустрічам, ми будемо намагатись розвіяти ці упередження, пояснити що жінки мають однакові права незалежно від свого способу життя, залежності від тих чи інших речовин. А обмеження їх доступ до шелтерів та прихистків є порушенням їх прав.
В Україні вже було проведено багаторічну адвокаційну роботу з метою зміни положень шелтерів для забезпечення доступу жінок, які вживають наркотики. Нажаль, ця адвокація не досягла результатів, і навіть в тих шелтерах, куди отримали доступ жінки, які вживають наркотики, вони повідомляли про відчуття некомфортності під час їхнього перебування. Ми відкрили інноваційний притулок для жінок, які вживають наркотики, які зіткнулися з гендерним насильством за підтримки Women and Harm Reduction Network, тепер ми бачимо потребу в адвокаційній кампанії щодо створення моделі притулку для жінок, які вживають наркотики на національному рівні.
В рамках діяльності заплановане створення моделі роботи шелтеру (притулку) для жінок, які вживають наркотики/жінки, які живуть з наркозалежністю, в ситуації гендерно зумовленого насильства/домашнього насильства з метою подальшої адвокації затвердження моделі на законодавчому рівні.
Мі шукаємо єксперта_ку - консультантку_а для створення такої моделі. Модель повинна бути альтернативою і складена за схожим форматом Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/655-2018-%D0%BF#Text)
Вартість роботи: 25000 грн.
Місце проведення: дистанційно.
Орієнтовні дати проведення: жовтень
Вимоги до кваліфікації:
• вища освіта;
• досвід складання нормативно правових актів;
• знання з тематики зменшення шкоди;
• досвід роботи у сфері протидії насильства.
Особисті якості:
• дисциплінованість,
• відповідальність,
• націленість на результат,
• толерантне ставлення до людей, які живуть з наркозалежністю.
Кінцевий строк подання пропозицій 23:59 30.09.2022.
Учасники мають подавати такі пакети документів:
цінова пропозиція, мотиваційний лист та резюме засобами електронної пошти на адресу: clubeney.ua@gmail.com з поміткою в темі листа «Консультант_ка для створення моделі роботи шелтеру (притулку) для жінок, які вживають наркотики/жінки, які живуть з наркозалежністю, в ситуації гендерно зумовленого насильства/домашнього насильства».
Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Офіційний вебпортал парламенту України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/655-2018-%D0%BF)
Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі
Постанова Кабінету Міністрів України; Положення від 22.08.2018 № 655

Вимоги до виконавців

Вимоги до кваліфікації:
• вища освіта;
• досвід складання нормативно правових актів;
• знання з тематики зменшення шкоди;
• досвід роботи у сфері протидії насильства.
Особисті якості:
• дисциплінованість,
• відповідальність,
• націленість на результат,
• толерантне ставлення до людей, які живуть з наркозалежністю.

Тематики

Розробка проекту

Для кого надаватиметься послуга?

Жертви насилля

Контактна особа

Пархоменко Вєлта

Кількість учасників

10