Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Консультант для збору даних в рамках проведення картування послуг в Запорізькій області

Міжнародна організація FHI360 оголошує конкурс на відбір консультантів для збору даних в рамках проведення картування послуг в Запорізькій області. Завдання цієї технічної підтримки – збір даних щодо послуг, які надаються ключовим групам ризику  в сфері профілактики ВІЛ-інфекції в зазначених областях. Збір даних відбуватиметься за допомогою т.з. мобільних технологій, тобто мобільних телефонів або інших пристроїв (забезпечується Проектом). За результатом конкурсу буде відібрано 3 консультанта для збору даних (по 1 консультанту в кожній із зазначених областей).

Завдання в межах надання консультаційних послуг:

  • Взяти участь у тренінгу зі збору даних в рамках картування послуг із застосуванням мобільних технологій (м. Київ, лютий-березень 2014 р.);
  • Провести інвентаризацію надавачів послуг та точок надання послуг представникам вразливих груп у в межах області;
  • Зібрати інформацію про послуги, які надаються на кожній із визначених точок, визначити  географічний код точки надання послуг (за допомогою GPS-навігатора, вбудованого в пристрій, який буде закуплено Проектом для проведення картування) шляхом їх відвідання та проведення інтерв’ю з надавачами послуг.
  • За результатами збору даних надати масив даних.
  • Надання зазначених консультаційних послуг передбачає подорож до Києва для участі в тренінгу, а також поїздки в межах області. Витрати на поїздки покриватимуться Проектом додатково до суми розміру денного гонорару консультанта.

Період виконання робіт: не більше 20 днів у період з 20 лютого до 1 квітня  2014 року.

Технічний монітор: Світлана Пхіденко, технічний радник з питань ВІЛ/СНІД; Iнна Шваб, фахівець з питань стратегічної інформації

мова проведення інтерв’ю: українська

Вимоги до кандидатів:

  • Досвід збору даних шляхом проведення інтерв’ю. Досвід збору даних за допомогою технічних пристроїв є перевагою;
  • Досвід збору даних в сфері ВІЛ\СНІД , знання та розуміння специфіки роботи НУО та інших надавачів послуг в сфері ВІЛ в області є перевагою;
  • Навички комунікації через технічні пристрої (мобільний телефон, планшет тощо);
  • Кандидат має проживати в одній із трьох областей, в якій здійснюватиметься картування послуг (Полтавській, Запорізькій, Черкаській).
  • Можливість подорожувати в межах області впродовж терміну, необхідного для збору даних.

Для отримання більш детальної інформації про дане Технічне завдання та терміни виконання робіт, будь ласка, звертайтеся до Інни Шваб, фахівця зі стратегічної інформації, за наступною адресою електронної пошти: ishvab@fhi360.org  або за телефоном 044 3775464 (внутрішній номер 110)

Зацікавлені кандидати мають надіслати свої резюме із зазначенням досвіду проведення подібних робіт, а також інформацію щодо гонорару за 1 робочий день в гривнях не пізніше 23 лютого 2014 року на адресу електронної пошти svashulenko@fhi360.org (копія  на адресу ekerimova@fhi360.org ).