Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Консультант для надання технічної допомоги грантоотримувачам, що реалізують інтервенцію «Сім кроків»

Міжнародна організація сімейного здоров’я FHI 360  шукає консультанта для  надання технічної допомоги для грантоотримувачів, що реалізують інтервенцію «Сім кроків».

Основна ціль консультування/технічної підтримки:

Завдання цієї технічної підтримки є наступне:  експертна оцінка у профілактиці ВІЛ-інфекції, догляду та лікування; поведінкових втручань для ключових груп населення, зокрема СІН (споживачі ін’єкційних наркотиків), підтримка в адаптації матеріалів з інтервенцій;  проведення тренінгів та надання технічної допомоги НУО- грантоотримувачам, що реалізують проекти з питань інтервенцій. Інтервенція «Сім кроків» фокусується на СІН. «Сім кроків» це комплексний підхід на  індивідуальному рівні (віч-на-віч) для зниження ризику і зміни поведінки, спрямований на зниження ризикованої поведінки інфікування та передачі ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів серед СІН. Ця інтервенція  також передбачає спрямування споживачів ін’єкційних наркотиків до відповідної терапії, тестування, лікування захворювань (ВІЛ, ІПСШ, гепатиту, туберкульозу тощо) та інших медичних послуг. Консультант відповідатиме за надання технічної допомоги для грантоотримувачів, що реалізують інтервенцію «Сім кроків».

Вимоги:

  •          Вища освіта в сфері психології, соціології
  •          Досвід роботи у сфері зниження ризику, замісної підтримуючої терапії, роботи із споживачами ін’єкційних наркотиків
  •          Досвід проведення тренінгів
  •          Вітається знання англійської мови

Зацікавлених осіб просимо надіслати до 13 липня 2014 резюме (бажано на англійській мові) та фінансову пропозицію (грн. за один робочий день) на електрону адресу ekerimova@fhi360.org . Детальна інформація у приєднаному файлі англійською та українською мовами.