Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Консультант для огляду існуючої в Україні програми щодо стигми та дискримінації для медичних працівників

Міжнародна організація сімейного здоров’я FHI 360  шукає консультанта для огляду існуючої в Україні програми щодо стигми та дискримінації для  медичних працівників

Основна ціль консультування/технічної підтримки:

Огляд має охоплювати наявні  в Україні програми щодо стигми та дискримінації, визначення рівня відповідності наявних програм  потребам основних цільових груп (чоловіки, що мають секс з чоловіками, працівники комерційного сексу, споживачі ін’єкційних наркотиків), визначити недоліки в існуючій  програмі та основні  рекомендації для формування нової програми (навчального модуля) . Кінцевим результатом  даного огляду буде доповідь, з узагальнюючими висновками, аналіз недоліків та рекомендації, визначені внаслідок кабінетного дослідження .

Вимоги:

  •          Вища освіта в сфері психології, соціології
  •          Знання  наявних  в Україні програми щодо стигми та дискримінації
  •          Аналітичні здібності
  •          Вітається знання англійської мови

Зацікавлених осіб просимо надіслати до 13 липня 2014 резюме (бажано на англійській мові) та фінансову пропозицію (грн. за один робочий день) на електрону адресу ekerimova@fhi360.org . У темі листа обов’язково вказати посаду. Детальна інформація у приєднаному файлі англійською та українською мовами.

Вкладення:
Скачати цей файл (2 SOW Stigma and Discrimination Consultant_EK_ND.doc)Консультант_стігма[ ]75 Кб