Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Консультант для огляду існуючого в Україні протоколу ДКТ (консультування та тестування на ВІЛ)

Консультант для огляду існуючого в Україні протоколу ДКТ (консультування та тестування на ВІЛ)

Міжнародна організація сімейного здоров’я FHI 360  шукає консультанта для огляду існуючого в Україні протоколу ДКТ (консультування та тестування на ВІЛ)

Основна ціль консультування/технічної підтримки:

Міжнародна організація сімейного здоров’я FHI 360 наймає консультантів для того, щоб здійснити огляд існуючого в Україні протоколу ДКТ (консультування та тестування на ВІЛ), та навчальної програми щодо добровільного консультування та тестування для надавачів медичної допомоги. Огляд повинен  охоплювати програми ДКТ, які реалізуються в даний час  в Україні, визначення відповідності наявних протоколів потребам цільових груп (чоловіки, що мають секс з чоловіками, працівники комерційного сексу, споживачі ін’єкційних наркотиків), визначення недоліків  в існуючих навчальних програмах та рекомендації для удосконалення навчальних програм (навчальних модулів). Кінцевим результатом  даного огляду буде звіт, з  узагальнюючими  висновками, аналізом недоліків та рекомендаціями, визначеними в результаті кабінетного дослідження

Вимоги:

  •          Вища освіта в сфері психології, соціології
  •          Знання  існуючого в Україні протоколу ДКТ (консультування та тестування на ВІЛ)
  •          Аналітичні здібності
  •          Вітається знання англійської мови

Зацікавлених осіб просимо надіслати до 13 липня 2014 резюме (бажано на англійській мові) та фінансову пропозицію (грн. за один робочий день) на електрону адресу ekerimova@fhi360.org . У темі листа обов’язково вказати посаду. Детальна інформація у приєднаному файлі англійською та українською мовами.

Вкладення:
Скачати цей файл (3 SOW HCT Consultant_EK_ND.doc)Консультант_тестування[ ]75 Кб