Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Регіональний координатор у Дніпропетровській області

Компанія «Делойт» розгляне резюме кваліфікованих кандидатів з м. Дніпропетровська на посаду Регіонального координатора у Дніпропетровській області в рамках п'ятирічного проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) (часткова зайнятість). Проект спрямований на зміцнення систем охорони здоров'я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу, догляду та лікування ключовим групам населення.

Регіональний координатор відповідатиме за реалізацію заходів проекту у Дніпропетровській області шляхом співпраці з фахівцями, тренерами і консультантами, державними службовцями та представниками інших організацій, сприяння і координацію діяльності проекту у Дніпропетровській області відповідно до робочих планів і завдань проекту у тісній співпраці з офісом проекту в Києві.

Кандидати повинні мати вищу освіту, принаймні 5 років відповідного професійного досвіду у сфері охорони здоров'я, державного управління, управління у сфері охорони здоров'я, протидії ВІЛ тощо), вільно володіти українською мовою. Знання англійської мови та досвід роботи з USAID або іншими донорськими організаціями буде вважатися суттєвою перевагою.

Кандидати, які відповідають вищезгаданим вимогам, повинні надіслати супровідного листа та резюме на електронну адресу nfiliuk@hss-share.net.ua. У полі теми електронного листа має бути зазначена посада. Відповідь отримають тільки кандидати, які пройдуть попередній відбір.