Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Проект USAID RESPOND оголошує конкурс на посаду регіональних наставників з якості даних в Миколаївській, Одеській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій та Київській областях

ПОЗИЦІЯ ВІДКРИТА З 1 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

Проект USAID RESPOND впроваджується в Україні міжнародною організацією Pact Inc. у партнерстві з FHI360 і спрямований на надання допомоги Уряду України та громадянському суспільству у зменшенні темпів поширення ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику та їхніх сексуальних партнерів через сталі національні програми.

З жовтня 2015 року Проект зосереджуватиме свою діяльність у наступних регіонах України: Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Херсонська області та місто Київ.

Ключові активності Проекту у зазначених регіонах будуть спрямовані на покращення якості континууму ВІЛ послуг, а також усунення прогалин у каскаді цих послуг для забезпечення своєчасного виявлення та призначення ефективної антиретровірусної терапії для не менш ніж 72% людей, що живуть з ВІЛ, зокрема, для людей, що вживають наркотики.

Для підтримки діяльності з покращення якості в регіонах проект USAID RESPOND створює регіональні команди, до складу яких входять регіональний координатор, один чи два (для Одеської, Дніпропетровської та Миколаївської областей) куратори з покращення якості та куратор з якості даних.  

Під керівництвом регіонального координатора та за технічної підтримки фахівців департаменту зі стратегічної інформації проекту USAID RESPOND куратор з якості даних проводитиме збір, аналіз та верифікацію даних в рамках діяльності Проекту на регіональному рівні на базі державних установ та неурядових організацій партнерів проекту USAID RESPOND.

Ключові обов’язки куратора з якості даних включатимуть:

-         Надання технічної допомоги та наставницької підтримки у зборі даних, побудові когортних та кросс-секційного каскадів та аналізу даних;

-         Забезпечення збору даних і звітності відповідно до підписаної дорожньої карти з покращення якості;

-         Своєчасне надання результатів оцінки якості даних, зібраних в медичних установах;

-         Своєчасне подання звітності з оцінки якості даних регіональному координатору та фахівцю з моніторингу та оцінки проекту USAID RESPOND;

-         Участь у тренінгу для тренерів з моніторингу та оцінки та аналізу даних (листопад 2015 року), регулярних навчальних сесіях з покращення якості (щокварталу) та регіональних зустрічах команди з покращення якості (за потребою);

-         Проведення тренінгів  з моніторингу та оцінки, якості даних та аналізу даних на регіональному рівні.

Зайнятість куратора з якості даних не перевищуватиме 15 робочих днів на місяць.

Будь-ласка, надсилайте ваші резюме та супровідні листи до 4 вересня 2015 року на електронну адресу jobs_respond@pact.org.ua.