Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії Консультант з питань правових процедур демократії участі. Deadline – 18.03.2016 включно

Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії - Консультант з питань правових процедур демократії участі для реалізації проекту USAID «Громадяни в дії».

Проект «Громадяни в дії» опікується покращенням правових умов діяльності організацій громадянського суспільства.

Основні обов’язки на посаді:

1) надання консультацій для громадських активістів з питань процедур проведення громадських слухань, загальних зборів громадян, консультацій з громадськістю, громадської експертизи, електронних петицій, доступу до інформації, громадських рад, місцевої ініціативи, тощо;

2) участь в підготовці і проведенні освітніх заходів (тренінги, воркшопи, вебінари, тощо);

3) підготовка текстів інформаційних і освітніх матеріалів щодо практики застосування правових механізмів участі громадськості в ухваленні рішень;

Вимоги до кандидата:

Вища освіта (бажано юридична)

Вміння вчити і пояснювати

Перевага надаватиметься кандидатам із підтвердженим досвідом громадської діяльності

Умови роботи:

Повний робочий день.

Розмір оплати праці визначається за результатами співбесіди.

 

Для участі в конкурсі до 18 березня 2016 р. (включно) просимо подати:

1. Резюме;

2. Мотиваційний лист, в якому описати свій досвід роботи, компетенції та бажаний розмір оплати праці.

3. Посилання на власні профілі в соціальних мережах.

Зацікавлених осіб просимо надіслати резюме та мотиваційний лист (українською мовою) на адреси електронної пошти citizens.in.action.ua@gmail.com та dasha.gutsol@gmail.com (з назвою теми  «Вакансія: Консультант з питань правових процедур демократії участі»).

Контактна особа: Степанюк Дарина.

Кінцевий термін надсилання резюме та мотиваційних листів –  18 березня 2016 р. включно

Інформація про Організацію:

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) - неурядовий позапартійний неприбутковий аналітичний центр, місія якого – сприяння незворотності демократичних перетворень.

Основні сфери діяльності: розвиток громадянського суспільства, утвердження права доступу громадян до виборних посад, підтримка політичної конкуренції, демократична організація системи влади, протидія дискримінації, європейська інтеграція.

Проект УНЦПД «Громадяни в дії», що реалізується за підтримки Агентства міжнародного розвитку США (USAID), спрямований на створення сприятливого правового середовища для розвитку громадянського суспільства. Ціль Проекту - запровадити прості і зручні процедури реєстрації громадських і благодійних організацій, сприятливе оподаткування громадської і благодійної діяльності, дієві процедури громадської участі в ухваленні рішень.

Команда Проекту здійснює аналіз законодавства, готує проекти рішень, проводить  кампанії  громадського лобіювання, здійснює навчання громадських активістів і представників органів влади.