Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії - Адміністративний менеджер. Deadline – 23.03.2016 включно.

Основні обов’язки на посаді:

1) забезпечення роботи офісу організації (контроль за використанням канцелярії, води, товарів гігієнічного призначення, паперу, картриджів для принтерів та вчасне замовлення необхідних товарів);

2) координація зустрічей співробітників організації (ведення розкладу зустрічей у гугл-календарі, підготовка до зустрічей та заходів в офісі організації та допомога під час їх проведення);

3) забезпечення документообігу організації (робота з вхідною та вихідною кореспонденцією,  друк та сканування документів, доставка документів до організацій-партнерів та державних установ, контроль за надходженням первинної документації для фінансового відділу (оригінали рахунків, угод, договорів, накладних, квитанцій), виконання функцій постійного секретаря Загальних зборів УНЦПД, Ради УНЦПД, Зборів Правління УНЦПД.

Вимоги до кандидата:

Вища освіта;

Стресостійкість;

Здатність концентруватися на декількох задачах одночасно;

Знання англійської мови (рівень не нижче Intermediate).

Умови роботи:

Повний робочий день;

Розмір оплати праці визначається за результатами співбесіди.

Для участі в конкурсі до 23 березня 2016 р. (включно) просимо подати:

1. Резюме;

2. Мотиваційний лист, в якому описати свій досвід роботи, компетенції та бажаний розмір оплати праці.

Зацікавлених осіб просимо надіслати резюме та мотиваційний лист (українською мовою) на адреси електронної пошти citizens.in.action.ua@gmail.com та dasha.gutsol@gmail.com (з назвою теми  «Вакансія: Адміністративний менеджер» ).

Контактна особа: Степанюк Дарина.

Кінцевий термін надсилання резюме та мотиваційних листів –  23 березня 2016 р. включно

Інформація про Організацію:

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) - неурядовий позапартійний неприбутковий аналітичний центр, місія якого – сприяння незворотності демократичних перетворень.

Основні сфери діяльності: розвиток громадянського суспільства, утвердження права доступу громадян до виборних посад, підтримка політичної конкуренції, демократична організація системи влади, протидія дискримінації, європейська інтеграція.