Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

Консультант для забезпечення роботи Національного порталу стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Консультант для забезпечення роботи  Національного порталу стратегічної інформації
у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Період виконання робіт: 01 жовтня 2016 року – 31 липня 2017 року

Головною метою проекту USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» (RESPOND) є надання допомоги уряду України в зниженні рівня передачі ВІЛ-інфекції серед найбільш уразливих груп населення та їх сексуальних партнерів за рахунок поліпшення безперервності профілактики, догляду, лікування та інших допоміжних послуг, що надаються місцевими організаціями. Через Основних реципієнтів Глобального Фонду (ОР ГФ) проект надає технічну допомогу організаціям на національному та місцевому рівні, спрямовану на розширення доступу до найбільш уразливих груп населення та покращення надання якісних послуг у сфері

Мета:

Метою діяльності є забезпечення роботи Національного порталу стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та оперативне оновлення інформації на ньому.

Опис:

Міжнародна організація сімейного здоров’я (FHI360) оголошує конкурс на посаду Консультанта з ведення Національного порталу стратегічної інформації
у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Основні обов’язки:

 1. Контроль за роботою Національного порталу та його 6 ресурсів (завантаження оновлених даних, корекція помилок):

- Регіональні профілі

- Реєстр донорів і організацій

- Картування

- Електронна бібліотека

- План досліджень

- План тренінгів

 1. Систематичний збір і верифікація інформації для 6 ресурсів (комунікація з питань збору даних, своєчасне внесення і редагування даних з використанням шаблонів).
 2. Розробка ТЗ для створення ресурсу "Прогнозування/моделювання", узгодження з розробником і УЦКС питань створення, налагодження та наповнення ресурсу.
 3. Наповнення нового ресурсу "Національний план МіО", узгодження з розробником і УЦКС питань налагодження та наповнення ресурсу.
 4. Модифікація інформаційного наповнення розділів 6 ресурсів (текстовий та графічний зміст, розміщення даних, розробка нових шаблонів і т.д).
 5. Підготовка проекту Положення про Нацпортал стратегічної інформації.
 6. Узгодження виконаних робіт з фахівцями Центру МіО УЦКС.
 7. Забезпечення зворотного зв'язку зі стейкхолдерами з питань роботи Національного порталу (інформування про роботу ресурсів).
 8. Виконання інших видів робіт, пов’язаних із діяльністю по веденню Нацпорталу.

Вимоги до знань та умінь:

 1. Освіта у сфері соціології, економіки, медицини або технічна освіта.
 2. Досвід роботи у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 3. Досвід роботи з даними, зокрема з питань верифікації даних.
 4. Досвід роботи з міжнародними організаціями;
 5. Добрі знання української та англійської мови

Кінцеві результати, обсяги та терміни надання послуг:

Послуги мають бути надані у період з 1 жовтня 2016 року по 31 липня  2017 року в обсязі не більше 15 днів на місяць.

Інші специфікації та припущення:

Постачальник отримає оплату за фактично надані послуги.  FHI 360 забезпечує нагляд через команду FHI 360 в Україні протягом всього терміну дії цього договору. Всі матеріали, розроблені і надані постачальником в рамках даного договору будуть вважатися "наданими послугами" і стають виключною власністю FHI 360. Всі платежі в рамках цього договору будуть здійснені на основі щомісячного рахунку фактури наданого постачальником після виконання завдань та будуть оплачені протягом 6 - 7 днів після його отримання.

Пропозиції від кандидатів мають містити

-          Резюме кандидата, яке включатиме наступну інформацію: адресу, телефон, електронну адресу; інформацію щодо відповідного досвіду роботи.

-          Фінансову пропозицію: вартість послуг за один робочий день в доларах США

Термін подачі пропозицій:

Пропозиції очікуються до 9.00 26 вересня 2016 року на електронну адресу fhi-tenders@respond.org.ua (copy ekerimova@fhi360.org)

 Всі пропозиції будуть оцінені базуючись на загальній вартості послуг, попередньому досвіду кандидата, його вмінь та знань