Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

DiXi Group шукає консультанта з оцінки інституційної спроможності та підтримки регіональних коаліцій

ГО «Діксі Груп» в рамках проєкту USAID «Прозорість енергетичного сектору» підтримує розвиток та розбудову інституційної спроможності Асоціації «ЕнергоТранспарентність». У січні 2020 року між ГО «Діксі Груп» та Асоціацією «ЕнергоТранспарентність» укладено Меморандум про співпрацю, предметом якого є, зокрема, проведення низки тренінгів для інституційного розвитку членів Асоціації.

Для того, щоб визначити ефективні напрями надання подальшої підтримки інституційного розвитку Асоціації після року імплементації згаданого Меморандуму, ГО «Діксі Груп» планує провести оцінку її інституційної спроможності та напрацювати механізм подальшої взаємодії та підтримки.

Очікується, що консультант надасть наступні послуги:

 1. Оцінка інституційної спроможності Асоціації «ЕнергоТранспарентність» за правилами та методологією USAID;
 2. Оцінка потреб та підготовка пропозицій щодо зміцнення інституційної спроможності Асоціації «ЕнергоТранспарентність»;
 3. Організаційний та технічний супровід діяльності, пов’язаної із забезпеченням підтримки членів Асоціації, регіональних об’єднань та коаліцій з урахуванням проведеного оцінювання;
 4. Моніторинг інституційної спроможності та супровід співпраці з Асоціацією «ЕнергоТранспарентність».

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду в організаційному розвитку громадських організацій та/або регіональних об’єднань та коаліцій.
 • Наявність досвіду проведення оцінки інституційної спроможності (досвід роботи з методологією USAID  буде перевагою).
 • Вартість послуг за годину.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.
 • Портфоліо/презентації з релевантним досвідом.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 29 березня 2021 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org