Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

СЦГІ шукає тренера/ку для проведення тренінгу з письменницької майстерності, сторітелінгу

Східноукраїнський центр громадських ініціатив шукає тренера/ку для проведення тренінгу з письменницької майстерності, сторітелінгу.

 

Учасники тренінгу: група орієнтовною чисельність 15 осіб,  які мають  власний досвід перебування під російською окупацією та мають досвід створення власних текстів у малих жанрах (статті, дописи у соціальних мережах, блоги, шкільні твори, тексти «в стіл» тощо).

 

Мета: посилити навики учасників у написанні якісних коротких публіцистичних текстів та доносити  через текст свої переживання.

 

Завдання: Провести два два-(три-)денних офлайн тренінги з письменницької майстерності, сторітелінгу.

 

Під час навчального курсу учасники мають:

 •  навчитися структурувати наявну особисту  інформацію та почуття для написання тексту;

 •  навчитися визначити основну ідею/мету тексту;

 •  отримати теоретичні знання та практичні навички щодо структурування тексту;

 • під керівництвом тренера скласти сторітелінговий план для, щонайменше, однієї своєї історії;

 • підготувати текст для сторітелінгу.

Технічне завдання для тренера:

 • Запропонувати програму тренінгового курсу і розподіл навчального часу включно із самостійною роботою учасників поза офлайн тренінгами; 

 •  Запропонувати завдання та матеріали на самостійне опрацювання і домашню роботу (до початку тренінгу, під час проведення тренінгу, після проведення тренінгу); 

 • Провести два дво-триденних офлайн тренінги з письменницької майстерності, сторітелінгу для осіб, які будуть відібрані в результаті конкурсного відбору; 

 • Організувати групову та індивідуальну роботу учасників тренінгового курсу; 

 • Надавати групову та індивідуальну підтримку, консультації  під час тренінгового курсу; 

 • Надати письмовий звіт після кожного з тренінгів щодо динаміки та результатів навчального процесу у групі, план і рекомендації щодо подальшого супервізійного  супроводу учасників; 

 • Надати повний фінальний навчальний пакет в електронному вигляді.

 

Кваліфікаційні вимоги до тренера:

- наявність власних опублікованих текстів в малих літературних формах;

- знання письменницької майстерності/сторітелінгу, редакторський досвід;

- досвід проведення тренінгів;

- готовність провести тренінги офлайн;

- обізнаність з темою війни. 

 

Місце проведення – Карпати.

Дати проведення -  кінець березня- квітень. 

Очікуваний результат: на завершення тренінгу щонайменше 80% учасників підготували власні якісні тексти для сторітелінгу, що відповідають погодженим критеріям до відповідних текстів. 

Оплата праці та компенсація витрат: СЦГІ виплачує погоджений гонорар, відшкодовує документально підтверджені витрати, пов’язані із подорожжю до місця проведення тренінгів. Центр забезпечує проживання та харчування під час тренінгів.

Подання пропозицій: Зацікавлені кандидати запрошуються подати власні резюме не пізніше 24 березня 2023 року на адресу info@eucci.org з темою листа «Тренінг з письменницької майстерності, сторітелінгу». Розгляд пропозицій – по мірі надходження.

Разом з резюме в одному файлі (Word/PDF) надішліть супровідний лист, зазначивши бажану ставку оплати за послуги, орієнтовний пропонований план тренінгу та посилання на власні публіцистичні публікації.

Про Східноукраїнський центр громадських ініціатив: Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) – це громадська правозахисна організація. Від початку війни на Донбасі Центр працює над відновленням справедливості та миру в Україні. Організація документує порушення прав людини, надає правову допомогу постраждалим і стимулює суспільний діалог щодо питань, важливих для відновлення миру та справедливості (https://totalaction.org.ua/).